Menu
Франц Федорович зустрівся з представниками громад Підгір’я

Франц Федорович зустрівся з представниками громад Підгір’я

By In Звернення громадян, Новини On 16.08.2012


Сьогодні відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Франца Федоровича з представниками громад Підгір’я, щодо вирішення важливих соціально-економічних питань. Зокрема, розглянуто важливі питання перспективи розвитку населених пунктів Сторожинеччини та покращення добробуту громадян.

Очільник виконавчої влади району повідомив присутнім про виконану за останні два роки роботу, а також окреслив перелік майбутніх напрацювань у пріоритетних галузях сільського господарства, освіти, медицини та ін.

У рамках зустрічі Франц Федорович відповів на ряд питань, які, передусім, стосувалися благоустрою територій, підвищення соціальних стандартів, а також забезпечення прозорого виборчого процесу на теренах Сторожинеччини.

Представники громад району також підтримали звернення  голови обласної державної адміністрації Михайла Папієва до учасників виборчого процесу і закликали всіх суб’єктів Парламентської передвиборчої кампанії дотримуватися принципів чесності, демократичності та добросовісної конкуренції.


About the Author

pressa

Comments are closed here.