Menu
Голова районної державної адміністрації Дмитро Балінов роз’яснює про передачу на час карантину приміщення Сторожинецької районної гімназії районній центральній лікарні

Голова районної державної адміністрації Дмитро Балінов роз’яснює про передачу на час карантину приміщення Сторожинецької районної гімназії районній центральній лікарні

By In Новини, Роз'яснення On 08.04.2020


За повідомленням голови районної державної адміністрації Дмитра Балінова, приміщення Сторожинецької районної гімназії на час карантину передадуть районній центральній лікарні.

«Сьогодні районна комісія з питань ТЕБ та НС звернулася до сесії міської ради з рекомендацією передати у користування лікарні під терапевтичне і дитяче відділення частину Сторожинецької районної гімназії.

Після виступу головного лікаря та мого виступу депутати цю рекомендацію підтримали», – повідомив Дмитро Балінов.

За його словами, логіка таких змін полягає в тому, що лікарню перепрофілюють під інфекційний госпіталь. Відтак, у ЦРЛ, крім інфекційного, залишиться тільки хірургія.

Тому ці два відділення вирішили «забрати» з території лікарні, оскільки там лежать люди, які не хворі на коронавірус і без підозр на нього. До того ж зберігається ризик занести коронавірус до терапевтичного чи дитячого відділення.

Також постає проблема з розміщенням хворих (інфекційних також), зокрема дітей, які поступатимуть у лікарню без підозр чи діагнозів COVID-19.  Їм також потрібне буде лікування.

«Зараз ситуація розвивається за тенденцією Іспанії, і, якщо у нас буде таке ж збільшення кількості хворих, то у лікарні можуть бути заповнені всі палати і потрібне буде місце за межами закладу для нових хворих на COVID-19. Не говорячи вже про гірші сценарії.

Я прошу колектив гімназії та батьків учнів з розумінням поставитися до такого рішення сесії. До керівництва навчального закладу його доведуть.

Так, я розумію, що і РДА, і міська рада може нарватися на шквал критики, тому хочу відразу зазначити, що ми займаємося протиепідеміологічними заходами, а не задоволенням чиїхось особистих забаганок», – зазначив очільник виконавчої влади району.

«Гуртожиток Сторожинецького лісового коледжу буде виведений під місце обсервації для дорослих, а Сторожинецький ліцей №1 – під місце обсервації для дітей, які позбавлені батьківського піклування через захворювання останніх на корона вірус», – наголосив Дмитро Балінов.

Голова Сторожинецької РДА Дмитро Балінов 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.