Menu
Голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош ознайомився із станом виконання ремонтних робіт об’їзної дороги в місті Сторожинець

Голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош ознайомився із станом виконання ремонтних робіт об’їзної дороги в місті Сторожинець

By In Новини On 17.07.2018


17 липня голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош здійснив робочий виїзд, під час якого ознайомився із станом виконання ремонтних робіт об’їзної дороги в місті Сторожинець.

Під час виїзду очільник виконавчої влади Підгір’я поспілкувався  з начальником філії «Сторожинецький райавтодор» Анатолієм Баяком, представниками Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області та підрядної організації, що проводили перевірку якості виконання ремонтних робіт та здачу в експлуатацію  зазначеної дороги.

Встановлено, що здійснено поточний середній ремонт автомобільної дороги О26165 об’їзд міста Сторожинець, протяжністю 2 км.

Вартість ремонтних робіт 1 млн.грн. за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету України місцевим бюджетам на фінансування будівництва, реконструкції, ремонту і експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, а також вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

За підсумками огляду встановлено, що ремонтні роботи проведено належним чином, дорога готова до експлуатації.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.