Menu
Голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош взяв участь у засіданні Громадської ради при райдержадміністрації

Голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош взяв участь у засіданні Громадської ради при райдержадміністрації

By In Громадська рада при Сторожинецькій РДА, Консультації з громадськістю, Новини On 09.10.2017


6 жовтня голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош взяв участь у засіданні Громадської ради при райдержадміністрації.

Під час засідання обговорено актуальні питання життєдіяльності району.

Зокрема обговорено питання про безпеку руху в місті Сторожинець та населених пунктах району; щодо впорядкування дорожнього руху: дорожніх знаків та розмітки в місті Сторожинець; про надання субсидії жителям Сторожинецького району.

По першому питанню виступив представник Сторожинецького районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області Олег Чернявський, який зазначив, що наразі спеціальної служби, на кшталт ДАІ, яка б здійснювала контроль за безпекою руху немає. Патрулювання вулиць міста здійснюють працівники районного відділу поліції. За його словами, в перспективі заплановано створити службу, яка буде здійснювати контроль за безпекою руху в районах області.

Доповідаючи по другому питанню, заступник Сторожинецького міського голови Валерій Абрамчук, поінформував присутніх щодо впорядкування дорожнього руху: дорожніх знаків та розмітки в місті Сторожинець. За його словами, впродовж 2017 року на впорядкування дорожнього руху в місті використано коштів на загальну суму біля 3,5 млн.грн.

Водночас у рамках засідання виступив начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Сергій Гринчук, який зазначив, що у жовтні управління автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон усім тих, кому у травні цього року субсидію було перепризначено на новий період – 2017-2018 роки. Як зазначив посадовець жодних документів чи довідок субсидіантам повторно  не потрібно подавати чи доносити. Як і минулого року, субсидію нададуть усім, хто потребує реальної допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.