Menu
Голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош взяв участь у засіданні консультативно-дорадчого органу – Громадська рада при райдержадміністрації

Голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош взяв участь у засіданні консультативно-дорадчого органу – Громадська рада при райдержадміністрації

By In Громадська рада при Сторожинецькій РДА, Новини On 13.03.2017


10 березня голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош взяв участь у засіданні консультативно-дорадчого органу – Громадська рада при райдержадміністрації.

Під час засідання обговорено актуальні питання життєдіяльності району.

Зокрема обговорено особливості роботи Громадської ради в умовах створення об’єднаних територіальних громади, стан електромереж району, підсумки соціально-економічного розвитку Сторожинецького району за 2016 рік та перспективи на 2017 рік.

По першому питанню виступив голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош, який ознайомив присутніх з особливостями функціонування усіх галузей життєдіяльності Підгір’я, в умовах утворення об’єднаних територіальних громад.

«На території Сторожинецького району утворилися чотири громади, серед яких Великокучурівська, Красноїльська, Сторожинецька та Чудейська, яким разом з повноваженнями передано фінансовий ресурс, а з ним і відповідальність. Тому першочерговими завданнями для керівництва об’єднаних територіальних громад є забезпечення повноцінного функціонування освітньої та медичної галузей, а також інших сфер життєдіяльності громади», – підкреслив Ярослав Бартош.

Доповідаючи по другому питанню, начальник Сторожинецького району електричних мереж Степан Мельник, поінформував присутніх про стан електромереж району. Він, зокрема, довів до відома виконання планових показників з технічного обслуговування електромереж, заміни опор та проводу, розчистки трас тощо.

Водночас у рамках засідання виступила начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Анжела Дячук, яка зазначила, що впродовж 2016 року зусилля районної державної адміністрації та її структурних підрозділів, першочергово були спрямовані на реалізацію заходів з енергозбереження, заміщення природного газу на альтернативні види палива, збір коштів для надання допомоги та забезпечення потреб учасників АТО і переселенців з зони проведення АТО і Автономної Республіки Крим.

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.