Menu
Голова Сторожинецької райдержадміністрації вивчає життя району шляхом особистого ознайомлення з кожним населеним пунктом

Голова Сторожинецької райдержадміністрації вивчає життя району шляхом особистого ознайомлення з кожним населеним пунктом

By In Новини On 29.07.2011


Франц Федорович спільно з заступниками, керівником апарату та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації за участю представників сільських громад та центральної районної лікарні за останніх три місяця провели огляд об’єктів суспільного значення у 24 територіальних громадах.

Особливу увагу надано освітнім установам, зокрема проводиться постійний моніторинг будівництва Кам’янської загальноосвітньої школи й реконструкції Сторожинецького та Старо-Жадівського дитячого дошкільного закладу. Окрім того, під особистим контролем голови перебувають будівельні роботи на підприємстві з переробки молочної сировини «Молочний край», що у с. Панка.

За результатами проведених оперативних нарад вирішено питання прискорення темпів будівництва за рахунок збільшення кількості працівників і встановлено, що роботи проводяться згідно плану. Також вирішено питання забезпечення об’єктів необхідними будівельними матеріалами.


About the Author

pressa

Comments are closed here.