Menu
Головне управління ДПС у Чернівецькій області повідомляє: Звітуємо онлайн

Головне управління ДПС у Чернівецькій області повідомляє: Звітуємо онлайн

By In Новини, Роз'яснення On 30.03.2020


Звітуємо онлайн!

Податківці підготували відеоурок присвячений заповненню декларації про майновий стан і доходи громадян.

Детальніше на офіційному порталі за посиланням: https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/412310.html Зразки заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи за посиланням https://tax.gov.ua/…/zrazki-zapovnennya-podatkovoi-deklara…/.

 

Понад 3,8 мільйонів гривень штрафних санкцій заплатять порушники правил торгівлі підакцизними товарами

У податковому відомстві області наголошують, що запровадження Законом України № 3220 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID – 19)» звільнення від штрафних санкцій за порушення податкового законодавства, вчинені протягом періоду з 1 березня по 31 травня 2020 року, не стосується правил обліку, виробництва та обігу підакцизних товарів.

За даними управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДПС у Чернівецькій області, в рамках заходів щодо зменшення тіньового обігу підакцизних товарів у січні – лютому 2020 року проведено 40 фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв, тютюнових виробів та інших підакцизних товарів.

Найбільш поширеними порушеннями на теренах нашого краю є роздрібна торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності відповідних ліцензій – 12 випадків, роздрібна торгівля алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних та роздрібних цін – 9 випадків, роздрібна торгівля алкогольними напоями за цінами, вищими від встановлених мінімальних оптово-відпускних та роздрібних цін – 9 випадків, порушення вимог ст. 153 Закону України від 19.12.1995 року №481/95-ВР в частині заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-річного віку – 5 випадків, зберігання, транспортування, реалізація алкогольних напоїв та тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка та/або з підробленими марками акцизного податку – 6 випадків та ін.

Крім того, проведено 8 фактичних перевірок суб’єктів, які здійснюють реалізацію пального. Встановлено 2 випадки роздрібної торгівлі пальним без наявності відповідної ліцензії, 3 випадки торгівля пальним через РРО не зазначених у ліцензії, 3 випадки не облікованого пального а також роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами на АЗС без наявності відповідних ліцензій – 2 випадки.

За результатами проведених перевірок застосовано фінансових і штрафних санкцій на загальну суму 3,8 млн.грн. Вилучено 200 літрів алкогольних напоїв у тарі типу «bag in box», 2054 пляшки фальсифікованї алкогольної продукції та 180 літрів рідини з запахом спирту.

 

Податковий календар на 30 березня 2020 року

В Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області у повідомляють, що 30 березня 2020 року граничний термін сплати:

ПДВ за лютий платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю;

акцизного податку за лютий;

ПДФО з нарахованого, але не виплаченого доходу за лютий;

ПДФО із загальної суми процентів, нарахованих за лютий на поточний або депозитний банківський рахунок; на вклади членів кредитної спілки;

військового збору з нарахованого, але не виплаченого доходу за лютий;

рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини за лютий;

рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України за лютий;

рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами територією України за лютий;

рентної плати за транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України за лютий;

плати за землю (земельний податок);

та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян) за лютий;

авансового внеску з туристичного збору платниками збору, які за рішенням місцевої ради сплачують туристичний збір авансом щомісяця, за березень.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.