Menu
Господині Підгір’я приготували 300 літрів борщових заправок для бійців АТО

Господині Підгір’я приготували 300 літрів борщових заправок для бійців АТО

By In Інформація для учасників АТО, Газета «Рідний край», Новини On 18.03.2015


БорщГосподині Підгір’я п’ять днів поспіль трудилися, не покладаючи рук (в тому числі, і 8 березня), щоб нагодувати наших захисників на сході України.

Більше двадцяти мішків моркви, буряків та цибулі почистили, натерли і зробили з них заправки для борщів та супів парафіянки греко-католицької церкви Всіх Святих українського народу, що в Сторожинці, разом з іншими небайдужими краянками.

Щодня вони працювали по 5-8 годин і в результаті виготовили близько 300 літрів заправок за рецептом кухарів одного з ресторанів. Вкладали у роботу тепло своїх сердець та підтримку фактично три покоління жінок – бабусі, жінки та молоді дівчатка-школярки. А чоловіки вантажили сухі продуктові набори, борщові заправки у відрах, а також те, що вдалось зібрати від небайдужих краян – консервацію, мішки з картоплею та іншими овочами, крупи, каву, чай та багато-багато іншого.

– Це – далеко не перша допомога, яку відправляють наші парафіяни на схід України, мабуть, четверта або п’ята за рахунком, – розповів настоятель храму, о. Іван Гопко. – Приємно, що до благородної справи долучається все більше і більше краян, незалежно від віросповідання. Велику лепту владають і маленькі патріоти – учні міської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1. А підприємці Василь Ілько, Ігор Кусяк та інші допомогли з пальним.

Вантаж з продуктами та іншою допомогою відправили минулої середи у зону АТО. Його супроводжував священик-капелан о. Іван Гопко.

Олеся ДЛУЖАНСЬКА (Газета «Рідний край», № 11 від 13 березня 2015 року).


About the Author

keraparat.stor

Comments are closed here.