Menu
Громада гміни Андрихув Республіки Польща подарувала Сторожинецьким рятувальникам пожежний автомобіль

Громада гміни Андрихув Республіки Польща подарувала Сторожинецьким рятувальникам пожежний автомобіль

By In Новини On 22.06.2018


Сьогодні, 22 червня, Сторожинецький район відвідала офіційна делегація з гміни Андрихув Вадовицького повіту Малопольського воєводства, Польщі.

В рамках візиту, в залі засідань Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради, відбулася урочиста передача іноземними партнерами пожежного автомобіля марки JELCZ 005 (ЄЛЧ) з Добровільної пожежної частини в місцевості Сулковіце-Ленг гміни Андрихув – рятувальникам Сторожинецького району.

Участь у заході взяли представники польської делегації, на чолі з бурмістром міста Андрихов Томашом Жаком, голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош, голова районної ради Іван Лосік, голова Сторожинецької міської ради  Микола Карлійчук, начальник Добровільної пожежної частини у місцевості Сулковіце-Ленг Анджей Гура, начальник управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівцекьій області Сергій Михайлюк, начальник Сторожинецького районного сектору УДСНС у Чернівецькій області Ігор Маніліч, а також рятувальники.

В рамках заходу начальник Добровільної пожежної частини у місцевості Сулковіце-Ленг Анджей Гура та начальник управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівцекьій області Сергій Михайлюк урочисто підписали угоду про передачу пожежного автомобіля у користування пожежників Сторожинеччини.

Окрім того, бурмістр Андрихова Томаш Жак та голова Сторожинецької міської ради  Микола Карлійчук урочисто підписали Листа про наміри співпраці між гміною Андрихув та Сторожинецькою об’єднаною територіальною громадою.

Партнерство між гміною Андрихув та Сторожинецькою міською ОТГ має на меті просування та обмін доброю практикою і досвідом поміж обома містами, активну підтримку дій обох міст шляхом обміну зв’язків у сферах культури, освіти, спорту, туризму, охорони середовища, торговельної співпраці та обміну молоддю.

Водночас польські рятувальники продемонстрували функціонування пожежного автомобілю.

Довідково:

Партнерські відносини між гміною Андрихув та Сторожинецьким районом започатковано 2015 року.

Протягом цього періоду неодноразово здійснено взаємні дружні візити з метою обміну досвідом, обміну молоддю, участі у святкуванні визначних дат та свят.

Приємно зазначити, що нині гміна Андрихув дарує Сторожинеччині другий пожежний автомобіль. Першу автівку ЄЛЧ 004 Сторожинецький район отримав 2016 року. Спецтранспорт відчутно зміцнив матеріальну базу рятівників та справно служить для рятування майна і життя мешканців району.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.