Menu
Інформація для виборця

Інформація для виборця

By In Новини On 19.02.2019


 

Відповідно до статей 19 та 20 Закону України “Про Державний реєстр виборців”, кожен виборець має право звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців для перевірки свого включення до Державного реєстру виборців, а також перевірити особисті персональні дані.

Для здійснення такої перевірки та для тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси, виборцю необхідно з’явитися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Сторожинецької районної державної адміністрації, що знаходиться за адресою: м. Сторожинець, вул. Чернівецька 6 а, каб. 48, 49 (при собі необхідно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування).

Перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців та свої персональні дані у Державному реєстрі виборців також можливо за допомогою мережі Інтернет. Для цього на офіційному сайті “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua) у тестовому режимі функціонує програмний ресурс “Особистий кабінет виборця”.

Телефон для консультацій 2-45-44.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.