Menu
Інформація про стан хворих з підозрою або діагностуванням на COVID-19 у Чернівецькій області

Інформація про стан хворих з підозрою або діагностуванням на COVID-19 у Чернівецькій області

By In Новини On 07.07.2020


Із 25 лютого у стаціонарах Чернівецької області через COVID-19 пролікували 3206 буковинців.

У лікарнях області станом на 7 липня перебувають 325 людей. Із них у 137 пацієнтів підтверджено коронавірус, решта – з підозрою.

За минулу добу до лікарень госпіталізували 30 осіб.

У медичних закладах станом на 7 липня лікують 39 пацієнтів у важкому стані, з них у реанімаціях – 30, на апаратах штучної вентиляції легень – 2.

________________

За минулу добу у Чернівецькій області зафіксовано 4 летальних випадки. Усі померлі мали важкі форми двобічної пневмонії.

▪ Чоловік, 44 роки, житель Сторожинецького району, із підозрою на коронавірус. Мав також надмірну вагу, хронічне обструктивне захворювання легень. Помер у обласній лікарні.

▪ Чоловік із Хотинського району, 1936 р. н. із підтвердженим COVID-19. Хворів також на ішемію, гіпертонію, аритмію. Помер у Хотинській ЦРЛ.

▪ Жінка 1947 р. н., жителька Кіцманського району. Потрапила до лікарні у важкому стані. Мала коронавірус та супутні захворювання – цукровий діабет, стенокардію, гіпертонію. Померла у Кіцманській ЦРЛ.

▪ Чоловік 1927 р. н., із Кіцманщини. COVID-19 у нього підтвердили. Окрім цього, мав рак сечового міхура, ішемію, хронічне обструктивне захворювання легень, загострення артриту.

Загальна кількість зареєстрованих летальних випадків від коронавірусу на Буковині – 192.

 

Сайт Чернівецької ОДА


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.