Menu
Інформація щодо працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО

Інформація щодо працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО

By In Інформація для переселенців, Інформація для учасників АТО, Новини, Оголошення, конкурси On 04.12.2017


Сторожинецький районний центр зайнятості в рамках співпраці з громадською організацією «Центр громадської активності «Синергія» щодо працевлаштування та самозайнятості вразливих категорій населення повідомляє, що Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії продовжує проект працевлаштування та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців, в тому числі учасників бойових дій та осіб, які належать до вразливих категорій населення. Виконавцем проекту у Чернівецькій області є громадська організація «Центр громадської активності «Синергія» (контактна особа – виконавчий директор ЦентруБАТРАКОВА НАТАЛІЯ БОРИСІВНА).

ДО УЧАСТІ У ПРОЕКТІ ЗАПРОШУЮТЬСЯ:

внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму віком 18 – 60 (жінки та чоловіки), а також місцеві мешканці Чернівецької області з числа вразливих категорій (учасники АТО, багатодітні, безробітні, одинокі жінки, дружини/вдови учасників АТО, представники меншин, ромське населення). В межах реалізації проекту у Чернівецькій області заплановано проведення 2-х дводенного тренінгу на тему: «Самозайнятість» і 2-х денного тренінгу «Профорієнтація».

Відбір кандидатів проводиться на умовах конкурсу. Анкету на участь у конкурсному відборі можуть подавати усі бажаючі, які підпадають у цільову аудиторію. З числа кандидатів буде сформовано групи по 25 осіб з подальшим супроводом і отриманням гранту.

Розмір гранту на «Самозайнятість»: – 650 фунтів стерлінгів, «Профорієнтація» – 350 фунтів стерлінгів

ЯК ДОЛУЧИТИСЬ ДО ПРОЕКТУ:

  1. Попередньо зателефонувати представнику Центру громадської активності «Синергія» за номерами телефонів, (0372) 58-53-14, (050) 270-21-33 – координатор Батракова Наталія, (050)940-43-80 – асистент Луник Надія і подати коротку заявку на співбесіду.
  2. Завітати до офісу Центру громадської активності «Синергія» (вул. Руська,1, м. Чернівці) для співбесіди та заповнення анкети учасника/ці.*
  3. Надати документи або ж надіслати скановані (фотографовані) копії документів на електронну адресу: nadiya.lunyk@gmail.com, ccasynergy@ukr.net
  • довідки ВПО (лише для переселенців);
  • посвідчення учасника бойових дій (для учасників АТО та інших)
    • усіх сторінок паспорту (1,2,3 сторінки і сторінка з останньою пропискою) та ідентифікаційного коду.

About the Author

Admin 2

Comments are closed here.