Menu
Інформування населення – пріоритетний напрямок роботи буковинських пенсійників

Інформування населення – пріоритетний напрямок роботи буковинських пенсійників

By In Новини On 26.07.2018


Підвищення рівня поінформованості краян з питань пенсійного забезпечення – важлива ділянка роботи пенсійної служби, до виконання якої фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області докладають максимум зусиль.

Інформування провадиться через виступи в радіо- та телеефірах, розміщення актуальних повідомлень в друкованих ЗМІ,  зустрічі з трудовими колективами, за місцем проживання громадян чи тимчасового перебування на стаціонарному лікуванні, виїзні прийоми, роз’яснення в режимі «гарячих» телефонних ліній та ін. Поряд з цим застосовуються такі форми роботи як Дні Пенсійного фонду, надання дистанційних консультаційних послуг в режимі відеозв’язку тощо.

Упродовж І півріччя 2018 року працівниками Головного управління в друкованих та електронних виданнях  забезпечено  розміщення понад 2,8 тисяч публікацій, з  них: 443 – в друкованих ЗМІ,  855 – на сайті Головного управління,  на інших веб-ресурсах – 1511.

Впродовж шести місяців нинішнього року забезпечено 935 виступів фахівців Головного управління на радіо і телебаченні та випуск 2896 повідомлень у форматі соціальної реклами, 7240 інформацій прозвучало в ефірах вуличного радіо міста Чернівці.

Проведено 89 зустрічей з представниками ЗМІ у форматі брифінгів, прес-конференцій, інтерв’ю, організовано 725 зустрічей з трудовими колективами, понад 160 засідань круглих столів з представниками громадських організацій. У найбільш людних місцях, зокрема в торгових центрах та крупних ринках  проведено 40 флешмоб-акцій «Думай про майбутнє вже сьогодні»; «Легальна зарплата – гідна пенсія в майбутньому», «Молодь – за легалізацію праці» тощо.

Виготовлено відеоролики «Про важливість легальної зайнятості», «Скажи «STOP» зарплаті в «конверті», які розміщено в електронній версії музею та на сторінці Головного  управління Веб-порталу Пенсійного фонду України в рубриці «Відеоновини». Наразі триває робота з виготовлення анімаційного ролика щодо роз’яснення негативних наслідків тіньової заробітної плати. Для донесення до громадян краю інформації про змістове наповнення газети «Пенсійний кур’єр» та можливостей і переваг Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України виготовлено банери, які вже розміщені на фасадах Вижницького і Кіцманського сервісних центрів.

З метою вивчення думки молоді щодо легалізації праці започатковано проведення студентських дебатів, на яких майбутні фахівці висловлюють аргументи «за» чи «проти» офіційного працевлаштування.

На постійній основі забезпечується регулярне інформаційне оновлення офіційного Веб-сайту Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області та сторінки в соціальній мережі Facebook, відеоновини розміщуються на відеосервісі Youtube.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.