Menu
Інформування населення та роботодавців району щодо можливості підтвердження результатів неформального навчання за професією кухаря

Інформування населення та роботодавців району щодо можливості підтвердження результатів неформального навчання за професією кухаря

By In Новини On 13.08.2019


Як інформує Сторожинецька районна філія Чернівецького обласного центру зайнятості, Державна служба зайнятості організовує роботу з підтвердження професійної кваліфікації за результатами неформального професійного навчання за робітничими професіями.

В березні 2016 року Міністерством соціальної політики України було затвержено перелік суб’єктів підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за професією «кухар» 3-6 розряду.

На даний час існує можливість щодо підтвердження результатів неформального професійного навчання за професію «Кухар 3,4,5,6 розрядів», для осіб, які працювали кухарями та не мають відповідного документу за цією професією.

Після успішного підтвердження результатів неформального професійного навчання людина отримає Свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації за результатами неформального професійного навчання.

На даний час три навчальних заклади визнані суб’єктами підтвердження неформального навчання за професією кухаря: Вище професійне училище №33 м. Київ, Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Фінансування підтвердження кваліфікації здійснюється за рахунок коштів особи або роботодавця.

За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців Сторожинецької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості за адресою м. Сторожинець вул. Чернівецька 82 Б, тел 2-14.37 або 2-30-08.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.