Menu
Керівник апарату райдержадміністрації Сергій Гринчук взяв участь у звітно-виборній конференції Сторожинецької районної ради ветеранів

Керівник апарату райдержадміністрації Сергій Гринчук взяв участь у звітно-виборній конференції Сторожинецької районної ради ветеранів

By In Звіти, Новини On 09.10.2019


Сьогодні, 9 жовтня, керівник апарату районної державної адміністрації Сергій Гринчук взяв участь у звітно-виборній конференції Сторожинецької районної ради ветеранів.

У заході взяли участь керуючий справами-заступник керівника виконавчого апарату районної ради Сергій Стиран, перший заступник Сторожинецького міського голови Петро Брижак, голова районної ради ветеранів Анатолій Іванніков, заступник голови районної ради ветеранів Сільвестр Довгань, голови первинних ветеранських організацій району.

На початку конференції хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу-братської могили воїнам Другої світової війни та пам’ятника загиблим учасникам АТО,  вшановано пам’ять ветеранів, які боролися за свободу рідної землі у минулому столітті та воїнів, що загинули захищаючи територіальну цілісність України в наш час. А також вшановано пам’ять померлих ветеранів війни та праці.

Звертаючись до присутніх,  Сергій Гринчук зазначив про те, що в Україні продовжується реформування  державної влади, освіти, медицини, соціального  захисту та інших сфер  життя держави.

Так, за його словами, вже відчутно результати реформи децентралізації влади та утворення об’єднаних територіальних громад.

У своєму виступі керівник апарату районної державної адміністрації Сергій Гринчук подякував ветеранам за досвід та активну громадську позицію.

«Дякую за співпрацю, за участь в засіданнях оргкомітетів, громадської ради, у заходах з відзначення державних свят. – Ми завжди раді чути ваші поради та пропозиції. Ми разом з вами будемо вирішувати проблемні питання. Бажаю вам, дорогі ветерани, здоров’я, достатку, добробуту, Божого благословення і многая літ», – наголосив Сергій Гринчук.

Під час заходу заслухано звіт про роботу районної ради Організації ветеранів України за період з жовтня 2015 року по жовтень 2019 року та головні напрямки діяльності на наступний статутний період, звіт Ревізійної комісії районної ради Організації ветеранів України за період з жовтня 2015 року по жовтень 2019 року.

Зокрема проведено вибори районної ради ветеранів, Ревізійної комісії.

Окрім того, обрано делегатів на обласну звітно-виборну конференцію.

Вручено ветеранським активістам відзнаки «Почесний ветеран Буковини», спільні почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради, грамоти районної ради ветеранів.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.