Menu
Керівник апарату районної державної адміністрації Сергій Гринчук привітав бібліотекарів району з професійним святом

Керівник апарату районної державної адміністрації Сергій Гринчук привітав бібліотекарів району з професійним святом

By In Новини On 27.09.2019


27 вересня  керівник апарату районної державної адміністрації Сергій Гринчук спільно з керуючим справами-заступником керівника виконавчого апарату районної ради Сергієм Стираном  взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення в районі Всеукраїнського дня бібліотек, що відбулися у Центральній районній книгозбірні.

Керівник апарату райдержадміністрації Сергій Гринчук, вітаючи бібліотекарів із професійним святом, відзначив їхню важливу роль у сприянні реалізації прав громадян на вільний доступ до інформації, здобутків національної та світової культури.

За його словами, хоч технічний прогрес і впливає на діяльність бібліотек, вони, однак залишаються центрами інтелектуального та духовного життя, здійснюючи просвітницьку місію та залишаючись гарантом цивілізованості суспільства.

«Ніщо не зможе замінити книгу, в якій викладена наша історія, культура, самобутність, науковий потенціал. – Ми всі розуміємо, що для розвитку нашого суспільства, для зміцнення та процвітання держави Україна, книга відіграє надзвичайно важливу роль», – наголосив керівник апарату райдержадміністрації Сергій Гринчук.

«Сьогодні в нашій країні відбувається багато реформ, буде змінюватися і бібліотечна система, але очевидно, що вона повинна працювати, змінюватися і відповідати вимогам сучасності», – підкреслив посадовець.

Відтак керівник апарату районної державної адміністрації Сергій Гринчук побажав присутнім наснаги, успіхів, професійного розвитку, здоров’я, добра та Божого благословення.

З нагоди свята працівників бібліотек району нагороджено спільними почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, відділу культури, національностей і релігій райдержадміністрації, Центральної бібліотечної системи району та Сторожинецької міської ради.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.