Menu
Контрактна служба у Збройних Силах України – це престижно

Контрактна служба у Збройних Силах України – це престижно

By In Інформація для учасників АТО, Новини On 17.03.2017


Завдяки загальнонаціональній солідарності українців, мужності і патріотизму українських солдат, офіцерів, добровольців і волонтерів, всього українського народу за неповні два роки вдалося відродити українське військо та його бойові спроможності.

Сьогодні військова служба за контрактом є почесною і високооплачуваною. У цей непростий для країни час велика відповідальність покладена на захисників Батьківщини.

Контрактна служба у Збройних Силах України – це достойна заробітна плата та належний соціальний захист з боку держави

Для підвищення мотивації громадян на військову службу за контрактом вживаються заходи, а саме:

З 1 січня 2016 року збільшено розмір грошового забезпечення військовослужбовців, які проходять військову службу за контрактом  – від 7000 грн., залежно від військового звання, посади та вислуги років.

Запроваджено низку нововведень:

– короткостроковий контракт терміном на шість місяців для військовослужбовців, призваних по мобілізації, в особливий період;

– присвоєння первинного військового звання «молодшого лейтенанта» військовослужбовцям рядового, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період;

– порядок призначення на офіцерські посади осіб сержантського і старшинського складу, які мають бойовий досвід та не мають вищої освіти.

Громадяни, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом, мають подати до військового комісаріату за місцем перебування на військовому обліку або реєстрацією місця проживання заяву з проханням щодо прийняття їх на військову службу за контрактом.

 

За інформацією звертатись: 

Сторожинецький районний військовий комісаріат, м.Сторожинець, вул.Федьковича, 10. тел. (03735) 2-10-86

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.