Menu
Любов Кожолянко: «Карантин спонукає до самоосвіти аби бути конкурентоспроможним на ринку праці»

Любов Кожолянко: «Карантин спонукає до самоосвіти аби бути конкурентоспроможним на ринку праці»

By In Новини On 17.07.2020


Фахівці Чернівецької обласної служби зайнятості активно інформують безробітних про можливість навчатись на провідній навчальній платформі у світі Coursera.

Вже 70 безробітних буковинців виявили бажання навчатись пройти онлайн-навчання від кращих університетів та галузей промисловості на курсах Coursera. Найпопулярніші курси: «Front end розробка або бізнес аналітика», «Бухгалтерський облік для початківців», «Програмування  для починаючих», «Англійська мова та Java Script», «Розробка сайтів на WordPress», «Розробка інтерфейсів: верстка та JavaScript».

Якщо ви безробітний, бажаєте змінити своє життя, прагнете навчатись, тоді звертайтесь до профконсультантів центрів зайнятості області, які допоможуть зареєструватись на навчальній платформі. Обирайте свій курс та по завершенню навчання отримайте сертифікат.

  • Карантин спонукає до самоосвіти аби бути конкурентоспроможним на ринку праці. Саме онлайн-навчання стане у нагоді, – зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Приєднуйтесь до своєї ініціативної програми навчання з відновлення робочої сили, організовуйте свій час та досягайте успіху разом з #Coursera!

 

Cайт Чернівецького обласного центру зайнятості

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.