Menu
Майже 29 мільйонів гривень податків та штрафів додатково надійшло в казну від порушників законодавства

Майже 29 мільйонів гривень податків та штрафів додатково надійшло в казну від порушників законодавства

By In Новини, Роз'яснення On 21.12.2018


З початку 2018 року фахівцями Головного управління ДФС у Чернівецькій області проведено 164 документальні перевірки ризикових суб‘єктів господарювання. В усіх випадках виявлено порушення податкового законодавства. Загалом це на 40 перевірок менше у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

За результатами проведених контрольно-перевірочних заходів донараховано узгоджених податкових зобов’язань майже 33,2 млн. грн. Із донарахованих сум до бюджету уже надійшло майже 29,0 млн. грн.

Також у ході перевірок зменшено від’ємне значення об’єкту оподаткування з податку на прибуток на 18,0 млн. грн. та залишків від’ємного значення ПДВ, які включаються до податкового кредиту, на 0,5 млн. грн., що позитивно вплине на сплату поточних платежів при декларуванні податкових зобов’язань платниками податків в наступних звітних періодах.

На думку аудиторів фіскального відомства краю саме завдяки правильному відбору платників вдалося досягти більшої якості та ефективності перевірок. А цьому найперше сприяли доперевірочний аналіз та якісне відпрацювання ризиків несплати податків, що проводяться при плануванні податкових аудитів.

Новини ДФС


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.