Menu
Матерів дітей з особливими потребами зі Сторожинеччини привітали із Міжнародним жіночим днем

Матерів дітей з особливими потребами зі Сторожинеччини привітали із Міжнародним жіночим днем

By In Новини On 12.03.2018


Традиційно 8 березня до Міжнародного жіночого дня громадська організація «Батьків дітей з інвалідністю «Богдан» організувала святковий захід для матерів, які виховують «особливих» дітей.

З нагоди свята жінок привітали очільники районної влади, голови об’єднаних територіальних громад, депутати районної ради, члени клубу “Успішна чернівчанка”, благодійники та інші. 

Від імені районної державної адміністрації прекрасну половину зі святом привітала начальник управління праці і соціального захисту населення Сторожинецької районної державної адміністрації Оксана Гульпе.

Посадовець висловила подяку голові громадської організації Галині Токар за активну громадянську позицію, невичерпний ентузіазм, постійну опіку над батьками, що виховують дітей з інвалідністю, адаптацію особливих дітей у суспільстві, розвиток їхніх талантів та психологічну й матеріальну підтримку.

За словами Оксани Гульпе, протягом свого існування ГО “Батьків дітей з інвалідністю “Богдан” провела чимало масових заходів для дітей та їхніх батьків, до яких було залучено як владу, так і благодійників й небайдужих громадян. Окрім того, ведеться постійний пошук засобів для допомоги батькам у лікуванні дітей, їхньої реабілітації, купівлі інвалідних візків та інших засобів, надання гуманітарної допомоги тощо.

Своєю чергою, Галина Токар, яка очолює організацію вже 15 років, подякувала владі та благодійникам за постійну підтримку, фінансування заходів та надання матеріальної допомоги.

Також Галина Токар подякувала членам клубу «Успішна черніванка», які починаючи з 2008 року, є постійними учасниками дійств ГО «Богдан».

Присутня на заході президент клубу «Успішна чернівчанка» Галина Морараш висловила захоплення життєвою енергією та благородністю очільниці організації та побажала подальших успіхів у здійсненні задумів.

За її словами, громадську діяльність Галини Токар оцінено на лише на районному рівні. Очільниця «Богдана» є також членом клубу «Успішна чернівчанка», об’єднання жінок Буковини, постійним учасником заходів крайового масштабу.    

Під час заходу матерям особливих дітей підготували святковий обід та подарунки. Окрім того, представник Благодійного фонду при Українській греко-католицькій церкві Івана Хрестителя (м. Ньюарк, США) вручила окремим матерям фінансову допомогу на лікування дітей. Також присутні на заході отримали одяг, засоби гігієни та розвивальні ігри для дітей від українських жінок-заробітчанок в Італії.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.