Menu
Міграційна служба інформує про права громадян України, які переміщуються з окупованої території та районів проведення АТО

Міграційна служба інформує про права громадян України, які переміщуються з окупованої території та районів проведення АТО

By In Інформація для переселенців, Новини On 27.08.2014


indexСторожинецький районний сектор Управління державної міграційної служби України в Чернівецькій області інформує, що метою дотримання прав громадян України, які переміщені з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції в Чернівецькій області визначено базовим територіальним підрозділом Першотравневий РВ по вул. Руська, 183, м. Чернівці та Центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс» ДП «Документ» по вул. Руська, 31А, м. Чернівці. За цими адресами переміщені особи можуть отримати ґрунтовні фахові консультації з усіх питань, що належать до повноважень міграційної служби та паспортні послуги.

У разі необхідності вклеювання фотокарток по досягненню відповідного віку особам, які мають реєстрацію в Автономній Республіці Крим, м. Севастополі, в Донецькій та Луганській областях, ця послуга надається за місцем тимчасового проживання або перебування в територіальних підрозділах міграційної служби, які діють в усіх районних центрах та у м. Чернівці.

Обмін паспорта громадянина України у зв’язку зі зміною імені за наявності документів, що підтверджують зазначені обставини, здійснюється базовим територіальним підрозділом – Першотравневим РВ по вул. Руська, 183. У разі звернення із заявою про видачу паспорта громадянина України вперше заявник подає документи, передбачені п. 1.3 Порядку оформлення і видачі паспорта громадянина України, а також паспорти батьків.

За наявності документів, що підтверджують реєстрацію місця проживання в Автономній Республіці Крим, м. Севастополі, в Донецькій та Луганській областях, місце проживання заповнюється від руки та завіряється печаткою. За наявності реєстрації місця проживання в окупованих територіях та районах проведення АТО, переміщені особи мають право зареєструвати за місцем звернення, в будь-якому територіальному підрозділі місце перебування терміном до 6 місяців без зняття з реєстрації попереднього місця проживання .

У разі подачі заяви на реєстрацію місця проживання/перебування дітей разом із батьками або одним із них реєстрація місця проживання/перебування здійснюється тим із батьків, з ким перебуває дитина.

В разі потреби заявнику видається довідка про реєстрацію місця проживання/перебування тільки після реєстрації місця проживання/ перебування.

Також ДМС забезпечує реалізацію прав переміщених осіб на виїзд за кордон, які можуть подати відповідну заяву та всі, передбачені законодавством, платежі до територіального підрозділу ДМС за місцем проживання/перебування або до Управління ДМС в Чернівецькій області за адресою: м. Чернівці, вул. Шептицького, 25.

На даний час до Сторожинецького РС УДМС звернулося 14 громадян із АР Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей. Всі звернення громадян задоволено, із них: зареєстровано місце проживання – 5 осіб, місце перебування – 9 осіб.


About the Author

pressa

Comments are closed here.