Menu
Мінсоцполітики: Субсидії будуть призначені восени автоматом тим, кому не призначили весною

Мінсоцполітики: Субсидії будуть призначені восени автоматом тим, кому не призначили весною

By In Новини On 28.05.2015


335769796Тим, хто вже оформив субсидію на житлово-комунальні послуги з 1 квітня, через півроку не потрібно буде додатково звертатися до управлінь соціального захисту населення. Про це повідомив Міністр соціальної політики Павло Розенко під час засідання Уряду.

«Ми зафіксували той факт, що для тих людей, які вже отримували субсидії, яким була нарахована субсидія півроку тому, вони не потребують додаткового звернення до управлінь соцзахисту. Ми робимо це автоматично, в автоматичному режимі, обмінюючись інформацією з ДФС про доходи цих людей», – підкреслив Міністр.

Крім того, він запевнив, що ті, кому було відмовлено в субсидіях, також в жовтні матимуть можливість автоматичного призначення субсидій по першому зверненню.

«Ми уважномоніторимоситуацію, намагаємося в робочомурежимівиправитивсіпроблеми. Є системніпитання, на які ми повинніреагувати, змінившипевнупослідовністьнарахуваннясубсидії, вністивідповіднізміни до рішеньКабінетуМіністрів. Цестосуєтьсяврахуванняпевнихдоходівлюдиниабоневрахуванняїх, а такожпроблеми того, що люди звертаютьсясьогодні за призначеннямсубсидії, але у зв’язку з тим, щорівеньїхдоходівдозволяєпокиплатити, їмвідмовляють, ми будемопропонуватирішеннящодо того, що з жовтня, коли прийдутьновіплатіжки, вони ще раз не зверталися до управліньсоцзахисту і щобїмнараховувалася автоматично по першомузверненню. Напрацьованікомплекснізміни, яківипливають з тих проблем, які ми сьогоднібачимо», – повідомив Міністр.

Павло Розенко звернувся до усіх міністерств в найкоротші терміни погодити запропоновані зміни.

При цьому Павло Розенко запевнив, що Міністерство працює над вирішенням існуючих проблем. Зокрема, і щодо ліквідації черг.

«Ми розуміємо і бачимо, що є черги, є певна напруга в цих чергах, але ми звертаємося до всіх з проханням зрозуміти. 1,5 млн. родин сьогодні звернулося до нас – до системи місцевих органів влади. Очевидно, що є затримки. Але наша система субсидій, нагадую, побудована таким чином, що незважаючи від часу звернення, якщо це буде чи у травні, чи в кінцевий термін червня, людям все одно буде нарахована субсидія з 1 квітня 2015 року», – наголосив Міністр.

 Урядовий портал


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.