Menu
МКМС: Розвиток туризму є одним з пріоритетів на 2020 рік

МКМС: Розвиток туризму є одним з пріоритетів на 2020 рік

By In Новини On 16.12.2019


12 грудня 2019 року в арт-холі D12 у Києві відбулась підсумкова зустріч з учасниками грантової програми «Малі міста – великі враження», організована за підтримки Міністерства культури, молоді та спорту України.

Учасників програми привітав міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський. У своєму виступі він зазначив, зокрема, що в2020 році МКМС буде вперше впроваджувати програму мобільності молоді та великий акцент робитиме на розвиток туризму.

Перший заступник міністра Анатолій Максимчук розповів, як заходи з розвитку українського кінематографу залучатимуть іноземних продюсерів, що матиме синергетичний ефект для розвитку регіональних культурних осередків.

У свою чергу заступниця міністра Ірина Подоляк розповіла про культурну політику держави в контексті розвитку місцевих громад, заступник міністра Володимир Шумілін — про трансформацію екосистеми українського спорту, заступник міністра Олексій Сівірін — про плани у сфері молодіжної політики, а заступниця міністра Світлана Фоменко — про децентралізацію та реформу культурних послуг.

Програма «Малі міста – великі враження» стартувала 15 квітня 2019року. Головна мета – підтримка населених пунктів із загальною чисельністю населення до 50 тис. осіб. Участь у конкурсі можуть брати культурно-мистецькі проекти від органів місцевого самоврядування, юридичних осіб всіх форм власності, творчих спілок, фізичних осіб-підприємців.

http://mkms.gov.ua/news/3246.html

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.