Menu
Військова служба за контрактом – можливість захистити свою державу і стати справжнім професіоналом своєї справи

Військова служба за контрактом – можливість захистити свою державу і стати справжнім професіоналом своєї справи

By In Інформація для учасників АТО, Новини On 25.10.2016


Сьогодні військова служба за контрактом – це можливість зберегти мир і спокій рідної землі, підтримати боєздатність Збройних Сил України.

Військовослужбовці служби за контрактом є професіоналами своєї справи, прикладом виконання патріотичного, святого обов’язку кожного українського солдата.

Служба за контрактом допоможе вирішити проблему працевлаштування та дасть впевненості у майбутньому, можливості випробувати себе, розвинути свої фізичні якості.

Перевагами служби за контрактом є достойна зарплатня. Відповідно до змін в законодавстві передбачено збільшення середньомісячного грошового забезпечення солдатського і старшинського складу, які проходять службу за контрактом, у розмірі:

– при укладенні першого контракту – 6 тис. грн.
– при укладенні наступних контрактів – 7 тис. грн.;

Заробітна платня підвищується при просуванні по службі і є вищою, ніж у цивільномусекторі.

До того ж, існує можливість вступу у вищі військові навчальні закладі на державне замовлення.

Також військовослужбовці забезпечуються житлом, речами, харчуванням, медичним обслуговуванням.

Перевагами є щорічна відпустка від 30 до 45 діб з урахуванням календарної вислуги років, пільгове санітарно-курортне лікування або оздоровлення, можливість виконання завдань у складі миротворчих контингентів, участі в навчаннях на території інших держав.

Згідно законодавства військовослужбовці, які були призвані на військову службу за призовом під час мобiлiзацiї, та на даний момент демобілізовані і бажають продовжити військову службу, мають можливість підписати контракт на термін від 6 місяців.

За інформацією звертатись: Сторожинецький   районний військовий комісаріат, м. Сторожинець, вул. Федьковича, 10, тел.: 2-10-86.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.