Menu
Ми повинні використовувати на 100% потужності місцевих підприємств із переробки зерна

Ми повинні використовувати на 100% потужності місцевих підприємств із переробки зерна

By In Агропромисловий комплекс району, Новини On 16.08.2011


Таке завдання сьогодні поставив голова районної державної адміністрації Франц Федорович під час розширеної наради з головами виконкомів місцевих рад,  керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та окремих районних підрозділів міністерств і відомств України.

За словами керівника району робота щодо забезпечення регіональних потреб Підгір’я в продовольчому зерні потребує значного покращення. Зокрема необхідно відпрацювати механізм збільшення посівних площ згідно із потребами його споживання та виробничими можливостями території. На сьогодні у структурі посівних площ  господарств населення зернові культури складають лише половину від визначеного нормативу.

Тим не менш цього року всіма категоріями місцевих господарств прогнозується виробити 36700 тонн зерна, що на 6,5 тис. тонн більше ніж у 2010 році. Покращенню ситуації також сприятиме відкриття нового хлібопекарського підприємства «Буковинський млин», що разом із іншими чотирма хлібопекарнями дозволить виробити для населення району достатньо хліба масового ужитку та утримувати стабільну ціну на вказаний продукт.

За підсумками наради Франц Федорович доручив спеціалістам управління агропромислового розвитку райдержадміністрації доопрацювати «Програму формування районного стабілізаційного фонду зерна та борошна для хлібопекарської галузі в Сторожинецькому районі на 2011-2015 роки», яка покликана забезпечити безперебійне постачання населення мукою, хлібом та хлібобулочними виробами за нижчими цінами власних виробників. Окрім того, за дорученням голови райдержадміністрації створено спеціальну комісію з метою вивчення питання стосовно відкриття у районі сертифікованого зерносховища.

 


About the Author

pressa

Comments are closed here.