Menu
Ми проти зарплат «у конверті», ми – за легальну зайнятість

Ми проти зарплат «у конверті», ми – за легальну зайнятість

By In Новини On 09.04.2019


Флешмоб-акцію під таким гаслом зорганізували у центральній частині столиці Буковини працівники Головного управління Пенсійного Фонду України в Чернівецькій області.До заходу, який мав на меті привернути увагу чернівчан до актуального питання трудових відносин, долучилися численні активісти, більшу частину яких становили молоді люди.

Демонструючи виразні гасла на підтримку легалізації зайнятості та проти зарплат «у конвертах», учасники акції закликали городян та гостей міста не погоджуватись на нелегальні умови праці, щоб добровільно не позбавляти себе належного соціального захисту та справедливого пенсійного забезпечення.

– Оманливе уявлення добрих заробітків, частина яких виплачується нелегально, позбавляє людину належних соціальних виплат, несплата або мінімізація відрахувань із зарплати призводить до втрати страхового стажу та, відповідно, права на пенсію. Тільки офіційне оформлення трудових відносин, гідна оплата праці й належна сплата страхових внесків здатні забезпечити добре матеріальне забезпечення як під час трудової діяльності, так і після виходу на заслужений відпочинок, – наголошували представники пенсійної служби.

До заходу долучилась велика кількість громадян, котрі з цікавістю дослухалися до роз’яснень та закликів учасників акції, підтримували легалізацію зайнятості та висловлювали наміри поширювати усвідомлення важливості порушеної проблеми у колі ближчого оточення, співробітників та знайомих.

Під час проведення флешмобу городянам роздали інформаційні буклети щодо залежності страхового стажу від сплати єдиного соціального внеску.

 

 

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.