Menu
«Ми захистимо Україну, будьте впевнені!», – каже воїн АТО з Михайльчі Іван Дорош, котрий приїхав у відпустку

«Ми захистимо Україну, будьте впевнені!», – каже воїн АТО з Михайльчі Іван Дорош, котрий приїхав у відпустку

By In Інформація для учасників АТО, Газета «Рідний край», Новини On 13.02.2015


У кожному селі є місце, яке неофіційно вважається центром чи, так би мовити, відправною точкою усіх подій громади. У Михальчі такою впродовж багатьох років залишається криниця на перехресті доріг, яку завжди називали громадською. Саме тут михальчанці і вшановують своїх героїв: тих, хто повернувся з АТО у відпустку чи назовсім. Остання така відбулася на початку лютого, коли традиційними хлібом і сіллю зустрічали двадцятитрьохрічного воїна Івана Дороша, котрий приїхав з Луганщини у відпустку. Біля громадської криниці юнака чекали сільський голова Захарій Шевчук та понад дві сотні земляків – колишніх випускників Михальчанської школи різних років, які саме в цей день зібралися разом. Усі вони вигукували патріотичні гасла та щиро вітали свого земляка, з яким тривалий час не бачилися, але завжди цікавилися новинами про нього.

– У нас, у Михальчі, якщо розібратися, чи не всі одне одному – близькі чи далекі родичі, або однокласники чи друзі. Тож новини від земляків-учасників АТО облітають село надзвичайно швидко. Тому повернення кожного воїна додому збирає у центрі, біля громадської криниці, чималу кількість сельчан, – коментує подію сільський голова.

Він від імені громади привітав Івана Дороша, запевнив, що михальчанці і надалі підтриму-ватимуть українську армію та своїх земляків. А сам винуватець події додав оптимізму, закликавши усіх не падати духом:

– Ми захистимо Україну, будьте впевнені!

Тепер герой відпочиває в колі сім’ї з батьками, братом, сестрою та великою родиною.

– Ми раді, коли хлопці повертаються живими, неушкодженими, сповнені бойового духу, – підкреслив Захарій Шевчук.

Напередодні зустрічали ще одного героя – п’ятдесятилітнього добровольця Івана Робуляка, котрий отримав складне поранення, втративши руку. Його чекали на пероні в Чернівцях і відразу ж впізнали, хоч був в цивільному одязі. Привітання “Героям слава!” підхопили численні пасажири…

– Тепер Іван Михайлович у військовому госпіталі, до нього навідуються і рідні, і знайомі, – розповідає голова села.

Він додає, що у лікувальному закладі перебувають ще два михальчанці, які отримали поранення в АТО, – Олесь Пашкевич та Станіслав Ткачук. Обидва юнаки мають контузію з ускладненнями.

Тим часом в селі зібрали понад 700 кілограмів продуктів харчування та необхідних речей для відправки цього вантажу в зону АТО. Найактивні-шими, як і щоразу, виявилися школярі та їхні батьки, вчительська громада. І, звісно, чимало сельчан.

Лариса ЛЄВІНА

Газета “Рідний край” № 7 від 13 лютого 2015 року


About the Author

keraparat.stor

Comments are closed here.