Menu
Михайло Папієв дав доручення до 15 серпня завершити будівництво “школи майбутнього”

Михайло Папієв дав доручення до 15 серпня завершити будівництво “школи майбутнього”

By In Новини On 08.06.2011


Нині стан готовності загальноосвітньої школи в Кам’яній Сторожинецького району – 80 відсотків. Доручення завершити всі необхідні роботи з будівництва та облаштування навчального закладу до 15 серпня сьогодні під час інспектування об’єкту дав голова облдержадміністрації Михайло Папієв. Керівник крайової виконавчої влади доручив управлінню капітального будівництва облдержадміністрації та голові Сторожинецької райдержадміністрації Францу Федоровичу організувати щоденний контроль за виконанням робіт. Михайло Папієв оглянув приміщення навчального закладу та наголосив: “Якщо хтось тут вирішив сьогодні влаштувати показуху – то цього не буде. Кожен поверх, кожне приміщення має бути підготоване на совість”.

Оглядаючи цокольне приміщення, глава облдержадміністрації перевірив, чи усунені недоліки, на які він вказав під час попереднього візиту. Нагадаємо, що минула поїздка глави облдержадміністрації до Кам’яної з метою огляду виконання робіт відбулася 12 квітня цього року. Тоді, поспілкувавшись з генпідрядником, Михайло Папієв висловив зауваження щодо даху спортзалу, який протікав, відсутності вентиляції приміщення та доручив терміново виправити ситуацію. На сьогодні дах перекрито, тривають роботи з облаштування сучасної вентиляційної системи.

“Якщо ми говоримо “школа майбутнього”, то ці слова мають бути наповнені реальним змістом – роботи мають бути виконані на найвищому рівні, з використанням екологічних будівельних матеріалів, щоб найближчих 25 років новобудова не потребувала жодних ремонтів, – підкреслив посадовець. – Найперша вимога до виконання робіт – це якість, адже передусім маємо дбати про безпеку дітей”. Також Михайло Папієв наголосив на необхідності виправлення виявлених під час нинішньої наради на об’єкті недопрацювань, зокрема, вже найближчими днями будівельники підшиють дах з внутрішнього двору школи, проведуть роботи з облаштування подвір’я. “При здійсненні робіт необхідно мобілізувати всі внутрішні резерви Сторожинецького району та області – гравійно-піщаною сумішшю будівництво забезпечить Дністровсько-Прутське басейнове управління, а необхідними пиломатеріалами та посадковим матеріалом – держлісгоспи”, – резюмував голова облдержадміністрації.

Прес-служба обласної державної адміністрації


About the Author

pressa

Comments are closed here.