Menu
Михайло Павлюк взяв участь у відкритті Красноїльської школи мистецтв

Михайло Павлюк взяв участь у відкритті Красноїльської школи мистецтв

By In Новини On 01.02.2019


31 січня в.о. голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк взяв участь у відкритті навчального закладу в смт. Красноїльськ Сторожинецького району – Красноїльської школи мистецтв, на базі якої відкрито і бібліотеку для дітей та молоді.

«Приємно, що Красноїльська ОТГ не витрачає всі свої можливості та ресурси на імплементацію лише великих інфраструктурних проектів, а інвестує також в гуманітарну складову. Адже відкриття музичної школи – це неабиякий внесок у розвиток мистецтва сьогодні, у дітей, які навчатимуться в цих теплих залах. Важливим є те, що ця справа –   спільний доробок місцевої влади, об’єднаної територіальної громади, народних депутатів України, що і було закладено в основу реформи децентралізації», – наголосив Михайло Павлюк.

«Ця школа була мрією багатьох юних музикантів, тому вдвічі приємно, що спільно нам вдалось втілити цю мрію в реальність. Мистецтво повинно жити, а ми повинні цьому сприяти», – зазначив голова Красноїльської об’єднаної територіальної громади Степан Драгун.

Загалом у Красноїльській школі мистецтв було відкрито 8 класів – фортепіано, скрипка, акордеон, гітара, бандура, цимбали, духові та ударні інструменти, сольний спів. Зараз у школі вже навчаються 65 учнів.

Подібні проекти повинні й надалі активно впроваджуватись, адже, зокрема, завдяки мистецтву сучасні діти і молодь розвиваються та вдосконалюються.

Джерело: bukoda.gov.ua


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.