Menu
На антикорупційний сервіс «Пульс» від буковинських платників надійшло 4 звернення

На антикорупційний сервіс «Пульс» від буковинських платників надійшло 4 звернення

By In Новини, Роз'яснення On 14.03.2019


Про це розповідає заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Іван Матіос. Впродовж січня – лютого 2019 року на сервіс «Пульс» 4 буковинця звертались зі зверненнями стосовно роботи органів ДФС. За аналогічний період минулого року було 2 звернення. Питання, порушені заявниками, вирішені по суті. Результати розгляду відображені в Інформаційних картках та направлені до ІДД ДФС України.

Посадовець наголошує, використовуючи даний сервіс, представники бізнес – спільноти регіону мають можливість повідомити про помічені неправомірні дії чи бездіяльність працівників фіскальної служби, факти корупції, неякісне обслуговування, некоректне ставлення, умисно створені працівниками відомства  перешкоди у веденні господарської діяльності.

Та роз’яснює, для всіх охочих висловити свою думку чи знайти відповідь на суперечливі питання, інтерактивний сервіс «Пульс» працює цілодобово: у робочий час інформацію приймають фахівці ДФС, у неробочий час – інтерактивний автовідповідач. Крім того, відзначає Іван Матіос, заявники можуть надавати інформацію за телефоном 0-800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «4», та на електронну адресу: idd@sfs.gov.ua.

Віталій Шпак: запрошую платників податків та громадськість Хотинського району до конструктивного діалогу під час зустрічі

15 березня 2019 року в приміщенні Центру обслуговування платників Хотинської ДПІ Кельменецького управління фіскальної служби краю начальник Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Петрович Шпак проведе виїзний особистий прийом платників податків району. Час проведення: з 12:00 до 14:00 години. Адреса ЦОПу: Чернівецька область, м. Хотин, вул.Св.-Покровська, 11.

Також, можна записатися на прийом заздалегідь у відділі обслуговування платників за телефоном (0372) 54-56-34.

Детальна інформація про роботу ЦОПу розміщена за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/75720.html

Деклараційна кампанія – 2019:

Чи можна включити до податкової знижки витрати на навчання на військовій кафедрі?

З 1 січня 2019 року розпочалася кампанія декларування доходів фізичних осіб. Під час кампанії декларування податкові декларації про майновий стан і доходи подають громадяни, які зобов’язані декларувати свої доходи, а також особи, які мають право добровільно подати декларацію для застосування права на податкову знижку.

Так, мають право протягом 2019 року подати декларацію з метою отримання податкової знижки громадяни, які понесли витрати на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення.

Водночас навчання на військовій кафедрі – це додаткова послуга навчального закладу, що не є обов’язковою у процесі безпосереднього навчання за обраним фахом, і оплачується окремо (додатково) від плати за навчання згідно з укладеним з вузом договором на навчання за певним фахом.

Отже, включення витрат на навчання на військовій кафедрі навчального закладу, що оплачуються згідно з окремим договором, до податкової знижки чинним законодавством не передбачено.

Зазначена норма визначена п.п. 166.3.3 ст. 166 ПКУ.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.