Menu
На базі Сторожинеччини проведено нараду з представниками лісогосподарських підприємств області

На базі Сторожинеччини проведено нараду з представниками лісогосподарських підприємств області

By In Агропромисловий комплекс району, Новини On 24.06.2014


Изображение 00124 червня на базі Сторожинецького держспецлісгоспу АПК під керівництвом голови обласної державної адміністрації Романа Ванзуряка та голови районної державної адміністрації Ярослава Бартоша відбулася обласна нарада з питань передачі майнових комплексів державних лісогосподарських підприємств Міністерства аграрної політики і продовольства України до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України.

У заході взяли участь директор Департаменту агропромислового розвитку Чернівецької облдержадміністрації Василь Сандуляк, начальник управління Державного лісового та мисливського господарства Анатолій Ковальський, керівники лісогосподарських підприємств області, трудовий колектив Сторожинецького держспецлісгоспу АПК.

 У своєму виступі голова обласної державної адміністрації Роман Ванзуряк зазначив, що процес передачі є проблемним, у зв’язку з тим, що сьогодні юридично не відпрацьовано механізм передачі майнових комплексів державних лісогосподарських підприємств Міністерства аграрної політики і продовольства України до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України. На думку очільника виконавчої влади, на державному рівні необхідно прийняти документ, який би чітко дав відповіді на всі питання.

«Для вправного господарювання необхідно не тільки координувати роботу лісогосподарської галузі, але й впливати на вирішення проблемних питань. Тому сьогодні, ми з вами маємо прийняти відповідне рішення, в якому висловити нашу позицію», – підкреслив Роман Ванзуряк.

 До присутніх також звернувся голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош, який зазначив, що лісогосподарські підприємства Підгір’я відіграють важливу роль в житті району, оскільки є найбільшими роботодавцями в сфері реального сектору економіки та найкрупнішими платниками податків. Завдяки їхній роботі в значній мірі забезпечується наповнення місцевого бюджету, що дозволяє збільшити видатки на такі пріоритетні сфери як освіта, охорона здоров’я, культура та соціальний захист населення.

«Тому основним завданням місцевої виконавчої влади є збереження та створення робочих місць, переробка деревини та забезпечення лісопереробних підприємств сировиною», – наголосив Ярослав Бартош.

Також виступили керівники та працівники лісогосподарських підприємств області, наголосивши, що вищезазначені підприємства не є збитковими та належно функціонують. На їхню думку, розпорядження прийняте попередньою владою мало на меті монополізувати та знищити лісове господарство як району, області, так і держави в цілому.

Вони звернулися до голови облдержадміністрації Романа Ванзуряка щодо недопущення реорганізації, об’єднання та передачі майна.

За результатами наради вирішено вважати за недоцільне передачу майнових комплексів державних лісогосподарських підприємств Міністерства аграрної політики і продовольства України до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України, ініціювати звернення голови обласної державної адміністрації Романа Ванзуряка до Кабінету Міністрів України щодо недоцільності передачі майнових комплексів державних лісогосподарських підприємств Міністерства аграрної політики і продовольства України до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України, ініціювати розгляд питання щодо створення комунальних лісогосподарських підприємств на базі державного лісогосподарського підприємства Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Изображение 002Изображение 003


About the Author

pressa

Comments are closed here.