Menu
На базі Сторожинецької районної бібліотеки проведено засідання школи бібліотечних інновацій для молодих бібліотекарів Чернівецької області

На базі Сторожинецької районної бібліотеки проведено засідання школи бібліотечних інновацій для молодих бібліотекарів Чернівецької області

By In Новини On 30.10.2018


Сьогодні, 30 жовтня, заступник голови Сторожинецької районної державної адміністрації Василь Гоцуляк взяв участь у засіданні школи бібліотечних інновацій для молодих бібліотекарів Чернівецької області за темою: «Нове покоління послуг – нове покоління бібліотекарів», яке провели у Сторожинецькій центральній районній бібліотеці.

Посадовець привітав учасників заходу, зазначивши про те, що Сторожинецька центральна бібліотечна система не дарма обрана базою для проведення даного заходу. За його словами, враховуючи потреби сьогодення, районна бібліотека достосовується до інформаційних потреб своїх відвідувачів. Бібліотекарі ЦБС беруть участь у міжнародному обміні досвідом, стають переможцями конкурсів серед книгозбірень краю, є ініціаторами численних заходів на теренах району.  

Також виступила заступник директора Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.Івасюка Марія Довгань, яка також відзначила професіоналізм та самовідданість обраній справі бібліотекарів Сторожинецької ЦБС.

У рамках заходу бібліотекарі ознайомилися з інноваціями у бібліотечній справі та відвідали філію Інтернет-центру для осіб з інвалідністю, що знаходиться у районному будинку національних культур.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.