Menu
На благодійному ярмарку «Підтримай солдата Підгір’я» зібрано 7 тисяч гривень та передано на підтримку військовослужбовця, що зазнав поранення в зоні АТО

На благодійному ярмарку «Підтримай солдата Підгір’я» зібрано 7 тисяч гривень та передано на підтримку військовослужбовця, що зазнав поранення в зоні АТО

By In Інформація для учасників АТО, Новини On 02.12.2014


_MG_419730 листопада, в приміщенні Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Сторожинецьким районним товариством батьків дітей-інвалідів «Богдан» організовано та проведено благодійний ярмарок «Підтримай солдата Підгір’я» приурочений Міжнародному дню інвалідів.
У заході взяли участь 80 дітей з інвалідністю та їх батьки, що проживають в різних куточках населених пунктів району..
Зокрема на ярмарок завітали голова районної ради Катерина Гуцуляк, начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Наталя Косован, т.в.о. начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Дмитро Малайко, депутати обласної та районної рад, громада села.
На ярмарку було представлено для реалізації продукцію, вироблену дітьми з обмеженими фізичними можливостями спільно з батьками. А саме: новорічні кульки, смаколики, дитячі поробки на патріотичну тематику.
Окрім того, до уваги присутніх було презентовано театралізоване дійство патріотичного змісту, безпрограшну лотерею, а також військову пошту «Лист солдату», де кожен з бажаючих міг написати та передати теплі слова підтримки нашим захисникам Вітчизни.
Відтак за результатами ярмарку зібрано 7 тисяч гривень, які передано на підтримку військовослужбовця, що зазнав поранення в зоні АТО, жителю міста Сторожинець – Юрію Ходану.

DSC01361DSC01549DSC01659DSC01666DSC01692DSC01735DSC01803DSC01804DSC02009


About the Author

keraparat.stor

Comments are closed here.