Menu
На Буковині надходження єдиного соціального внеску зросли на 296,1 млн. грн.

На Буковині надходження єдиного соціального внеску зросли на 296,1 млн. грн.

By In Новини, Роз'яснення On 08.07.2019


За перше півріччя 2019 року роботодавці області ( як юридичні особи так і приватні підприємці) сплатили до соціальних фондів 1 млрд.614 млн. грн. єдиного соціального внеску. Індикативне завдання зі сплати ЄСВ виконано на 102,9 відсотки, тобто в грошовому еквіваленті додатково надійшло 45,4 млн. грн. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження соціального внеску зросли на 296,1 млн. грн. або на 22,5 відсотків – інформує начальник Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій  Шпак.

Надходження єдиного внеску, що нарахували роботодавці на суми заробітної плати та винагороди за договорами ЦПХ, від загальної сплати склали 82,2 відсотки, або  1326,1млн.грн. Від фізичних осіб-підприємців та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність надійшло понад 196,3 млн.грн. Єдиний внесок нарахований на суми грошового забезпечення військовослужбовців перевищив 89,9 млн.грн.

Віталій Шпак зазначає, що заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення, які проводить фіскальне відомство краю, контроль за оформленням трудових відносин із найманими працівниками, інформування роботодавців про відповідальність, передбачену у разі використання незадекларованої праці у кінцевому підсумку позитивно позначається на сплаті єдиного соціального внеску. Зокрема за червень цього року надійшло понад 329,7 млн. грн. У порівнянні з травневими, надходження єдиного внеску у червні зросли  на 72 мільйони гривень.

Новини ДФС


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.