Menu
На Буковині податкові міліціонери вилучити цигарок на 6,1 млн.грн.

На Буковині податкові міліціонери вилучити цигарок на 6,1 млн.грн.

By In Новини On 25.03.2019


Минулого тижня, в рамках операцій «Акциз-2019» та «Рубіж-2019»  в результаті проведених оперативно розшукових заходів, податковими міліціонерами фіскальної служби спільно з працівниками прокуратури області,  в промисловій зоні одного з приміських сіл було виявлено місце накопичення тютюнових виробів. Про це повідомив перший заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області полковник податкової міліції Сергій Гакман.

За його словами, в ході  огляду даного складського приміщення знайдено контейнер в якому зберігались 271 ящик  тютюнових виробів без марок акцизного податку України, зокрема: цигарки марок «Марвел», «Комплімент» та «Джин Лінг».

За даним фактом 135500 пачок  тютюнових виробів на орієнтовну суму 6,1 млн.грн. вилучено. Ймовірно, вищевказані цигарки невстановлені особи зберігали з метою  незаконного переміщення з території України до країн ЄС.

На даний час вирішується питання щодо внесення відомостей по даному факту до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України.

Новини ДФС 

 

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.