Menu
На Буковині понад 400 школярів взяли участь у профорієнтаційних майстер-класах «Доторкнись до професій»

На Буковині понад 400 школярів взяли участь у профорієнтаційних майстер-класах «Доторкнись до професій»

By In Новини On 19.10.2018


18 жовтня 2018 року у м. Новоселиці для учнів 8-9 класів десяти шкіл Новоселицької міської об’єднаної територіальної громади фахівці Чернівецького обласного центру зайнятості організували профорієнтаційні майстер-класи «Доторкнись до професій».

Центральна площа міста стала майданчиком світу професій, на якому ковалі, перукарі, столяри, реставратори, сантехніки, фотографи, фінансисти, модельєри, кондитери, профконсультанти і не тільки демонстрували свої вміння і презентували свої професії. Не випадково на захід запросили учнів 8-9 класів. Адже саме школярі віком 13-14 років вже стоять на порозі вибору свого професійного майбутнього. І незабаром їм доведеться відповісти на запитання: «Яку професію опанувати, щоб робота приносила і матеріальне, і моральне задоволення?».

«Такі майстер-класи підвищують зацікавленість молоді до       затребуваних нині, перспективних професій, сприяють професійній обізнаності учнів, підвищують їхню мотивацію до праці, а також сприяють розвитку їх професійної орієнтованості, спрямованої на професійне самовизначення, ефективне навчання та працевлаштування», – зазначив заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Роман Криган.

Понад 400 школярів Новоселицької міської об’єднаної територіальної громади взяли участь у майстер-класах. Діти дізналися, де можна продовжити навчання, аби опанувати бажану спеціальність, отримали консультації фахівців служби зайнятості, пройшли тестування, щоб зрозуміти до якої сфери професійної діяльності вони мають схильність, а ще ближче познайомились з різноманітними професіями. На площі розмістили 20 професійних локацій, на яких роботодавці, навчальні заклади, майстри та майстрині презентували понад 20 професій.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.