Menu
На Буковині проведуть Міжнародний Фестиваль Гірських Професій

На Буковині проведуть Міжнародний Фестиваль Гірських Професій

By In Новини, Оголошення, конкурси On 12.10.2017


19-22 жовтня 2017 року у селі Мигове Вижницького району Чернівецької області відбудеться Міжнародний Фестиваль Гірських Професій.

Даний фестиваль засновано у Франції та проводиться почергово у місті Шамбері та країні, яка має гірські території. В цьому році фестиваль буде вперше проведено в Україні. Він має за мету розвивати та популяризувати гірські території, традиційні види господарювання, туристичну сферу, особливості природокористування на гірських масивах, народне мистецтво, звичаї та обряди етнічних груп.

В рамках фестивалю у с.Мигово відбудуться зустрічі між представниками гірських районів Польщі, Румунії, Німеччини, Австрії, Франції, Словаччини, України. Пройдуть панельні дискусії з актуальних питань розвитку гірських територій, знайомство з туристичним потенціалом Буковинських Карпат та інших гірських територій. На фестивалі ми прагнемо встановити партнерські стосунки між представниками органів влади, фахівцями гірських професій.

До участі в фестивалі запрошуються представники органів влади, гірських рятувальників, національних парків, лісових господарств, виробників сільськогосподарської продукції та традиційних виробів, науковців, діячів культури.

Програма


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.