Menu
На Буковині служба зайнятості працевлаштувала 103 учасники АТО

На Буковині служба зайнятості працевлаштувала 103 учасники АТО

By In Інформація для учасників АТО, Новини On 31.07.2017


За шість місяців 2017 року послугами обласної служби зайнятості скористалося 857 військовослужбовців, які брали участь в АТО та після демобілізації отримали статус безробітного, в тому числі 66 осіб в Сторожинецькому центрі зайнятості.

«З початку року фахівці служби зайнятості працевлаштували 103 учасники АТО, в тому числі 6 осіб із виплатою роботодавцю компенсації у розмірі єдиного соціального внеску. Професійне навчання пройшли 19 осіб, з 18 уже отримали роботу на підприємствах області. Також 18 АТОвців залучали до виконання оплачуваних громадських та інших робіт тимчасового характеру».

Протягом січня – червня  2017 року в районному центрі зайнятості працевлаштовано 12 осіб, в т. ч. 4 особи на контрактну службу в Збройних Силах України , 1 особа з числа учасників АТО започаткувала власну справу, шляхом отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, за 1 учасника АТО відшкодовуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Для додаткового стимулювання мотивації до праці та матеріальної підтримки зареєстрованих безробітних передбачено проведення громадських робіт – виду суспільно корисних оплачуваних робіт в інтересах територіальної громади. Протягом січня-червня 2017 року в таких роботах прийняли участь 4 учасника АТО. Також 5 учасників АТО прийняли участь в тимчасових роботах за рахунок коштів ПОУ.

Станом на 1 липня 2017 року на обліку перебували 407 демобілізованих військовослужбовців із зони АТО із статусом безробітного, 328 з яких отримували допомогу по безробіттю. В Сторожинецькому РЦЗ  на 01.07.2017 року на обліку перебувало 35 осіб зазначеної категорії.

Найбільша кількість тимчасово незайнятих АТОвців зареєстровано у Чернівцях (90 осіб), Кіцманському (49), Хотинському (45) та Кельменецькому районах (39).

За освітнім рівнем 144 безробітних цієї категорії мали професійно-технічну, 126 – повну загальну середню, 49 – базову або неповну вищу, 48 – вищу освіту.

Середній розмір допомоги по безробіттю для колишніх військовослужбовців складає 3405 грн.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.