Menu
На Буковині в ОТГ функціонують віддалені робочі місця працівників пенсійної служби в усіх районах області

На Буковині в ОТГ функціонують віддалені робочі місця працівників пенсійної служби в усіх районах області

By In Новини On 31.05.2018


Завдяки налагодженій співпраці між Головним управлінням та органами місцевого самоврядування віддалені робочі місця працівників пенсійної служби діють в усіх районах області, в яких створено ОТГ. В результаті цього вдалося наблизити послуги ще до чверті населення в області, кожен четвертий з яких – пенсіонери. По мірі створення нових об’єднаних громад оперативно здійснюється розширення мережі таких віддалених робочих місць.

Кожне віддалене робоче місце працівника Фонду в громадах забезпечене засобами відеозв’язку, що дозволяє спеціалістам фронт-офісу управлінь обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області надавати послуги дистанційно поза встановленими в громадах графіками прийому громадян.

Налагоджено також обслуговування громадян і поза межами ОТГ, а саме в сільських та селищних радах, бібліотеках, ЦНАПах, центрах зайнятості та відділеннях «Ощадного банку», в офісах ветеранських та інших громадських організацій,  в приміщеннях УТОГ та УТОС. Крім того для наближення послуг до людей з вадами слуху  в приміщенні обласної організації УТОГ створено віддалене робоче місце фахівців Пенсійного фонду,  де послуги надаватимуть з використанням мови жестів.

Водночас працівники Пенсійного Фонду області проводять зустрічі за місцем проживання громадян або їх тимчасового перебування на стаціонарному лікуванні, виїзні прийоми. Для цього налагоджено взаємодію з громадськими та ветеранськими організаціями, соціальними партнерами.

В усіх фронт-офісах області забезпечено з урахуванням стандартів інклюзивне обслуговування осіб. Налагоджено прийоми осіб з інвалідністю, які супроводжуються сурдоперекладачами.

 

Буковинські пенсійники обговорили на засіданні колегії шляхи покращення якості обслуговування громадян

Про організацію прийому та обслуговування громадян, наближення послуг до буковинців обговорили на засіданні колегії при начальнику Головного управління Михайлові Романіву.

– В усіх районах області, в яких створено ОТГ, забезпечено організацію роботи віддалених робочих місць працівників Головного управління Пенсійного фонду в Чернівецькій області. По мірі створення нових об’єднаних громад оперативно здійснюється розширення мережі віддалених робочих місць. Крім того поза межами об’єднаних територіальних громад налагоджено обслуговування громадян на віддалених робочих місцях в сільських радах, бібліотеках, ЦНАПах, центрах зайнятості та відділеннях «Ощадного банку», в офісах ветеранських та інших громадських організацій,  в приміщеннях УТОГ та УТОС, – повідомила начальник управління обслуговування громадян Людмила Троцюк.

Проведено попередню роботу щодо визначення юридичних осіб, які б виявили готовність надавати послуги, відповідно до Порядку проведення експерименту щодо створення агентських пунктів обслуговування громадян у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

В усіх фронт-офісах області забезпечено з урахуванням  стандартів інклюзивне обслуговування осіб. Налагоджено прийоми осіб з інвалідністю, які супроводжуються сурдоперекладачами. Крім того для наближення послуг до людей з вадами слуху  в приміщенні обласної організації УТОГ створено віддалене робоче місце фахівців Пенсійного фонду,  де послуги надаватимуть з використанням мови жестів.

У структурних підрозділах Фонду області для спрощення доступу до інформації організовано роботу гарячих телефонних ліній, здійснюються прийоми громадян у режимі відеозв’язку. Усе більшої популярності набувають електронні звернення: послугами веб-порталу  Фонду нині користується понад 18,6 тисяч буковинців.

Колегія визнала належний рівень роботи з організації прийому та обслуговування громадян, схвалила шляхи підвищення якості обслуговування населення в області, серед яких чільне місце займатиме запроваджене на централізованому рівні смс-інформування.

Пенсійний фонд інформує: Дізнайтесь про ваш страховий стаж за допомогою Веб-порталу Пенсійного фонду

Пенсійний фонд України реалізував унікальну можливість щодо доступу громадян, в тому числі і фізичних осіб-підприємців, до їх особистих персональних даних через Веб-портал. Це найкращий спосіб контролю за своїми відрахуваннями із заробітної плати, за розміром своїх соціальних внесків. На порталі особа, яка працює, може дізнатися свій робочий стаж і, за необхідності, тиснути на роботодавця, а пенсіонер – перевірити пенсійні нарахування.

Для оффлайн реєстрації потрібно подати заяву в територіальні органи Пенсійного фонду України, онлайн реєстрація доступна за електронним цифровий підписом (ключем ЕЦП).

Запрошуємо Вас стати користувачем Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України! (http://portal.pfu.gov.ua).

Детальніше про реєстрацію на веб-порталі та послуги, які можна отримати за допомогою веб-ресурсу, дізнайтеся з відеоролика, який знаходиться за посиланням – https://www.youtube.com/watch?time_continue=12&v=hHtGEgzH3gI

 

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.