Menu
На Підгір’ї поховали демобілізованого учасника АТО Віталія Черновського

На Підгір’ї поховали демобілізованого учасника АТО Віталія Черновського

By In Інформація для учасників АТО, Новини On 05.09.2016


1.1

Сьогодні, 5 вересня, у селі Чудей попрощалися з героєм-патріотом, демобілізованим учасником АТО Віталієм Черновським.

Провели в останню путь військовослужбовця представники обласної та районної влади – заступник керівника апарату Чернівецької облдержадміністрації Олександр Шкурідін, голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош, перший заступник голови райдержадміністрації Діана Ковальчук, заступник голови районної ради Володимир Філіпович,  військовий комісар Сторожинецького районного військового комісаріату Іван Яремійчук, Чудейський сільський голова Василь Падурі, військові побратими та учасники АТО Чернівецької області, односельчани.

У своєму зверненні до присутніх на церемонії поховання Віталія Черновського Ярослав Бартош висловив глибокий сум з приводу загибелі військовослужбовця.

«Відбулася велика трагедія – померла чудова людина, побратим, військовий офіцер, – зазначив Ярослав Бартош. – Коли державу спіткала біда,  він прийняв рішення і два роки стояв на захисті нашої держави та кожного з нас зокрема. Прийшовши додому, серце не витримало. Ми схиляємо голови перед ним. Його мужність, патріотизм та самопожертва в ім’я Вітчизни назавжди закарбується в наших серцях. Нехай земля йому буде пухом».

Поховання провели з військовими почестями.

Тіло Героя спочило на кладовищі при Церкві Святого Миколая.

Довідково

Майор Черновський Віталій Васильович, народився 05.12.1970 року.

З 1988 по 1992 роки навчався у військовому училищі, після закінчення якого проходив військову службу у ЗС України на посадах офіцерсько-командирського складу в 66 омбр. м. Чернівці. Під час служби проявив себе, як грамотний порядний офіцер. Звільнився з лав ЗС України в 2003 році. Був мобілізований у вересні 2014 року потім  підписав контракт на 1 рік. Виконував бойове завдання у зоні проведення антитерористичної операції на посаді заступника командира протитанкового дивізіону по роботі з особовим складом.

Звільнився 12 серпня 2016 року.

Помер вдома 03.09.2016 року.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.