Menu
На Підгір’ї проведено захід до Дня усиновлення

На Підгір’ї проведено захід до Дня усиновлення

By In Новини On 27.09.2019


Сьогодні, 27 вересня, з нагоди відзначення Дня усиновлення, відбулася зустріч в.о. голови районної державної адміністрації Василя Гоцуляка із опікунами, піклувальниками та усиновителями Сторожинецького району.

У своєму виступі в.о. голови районної державної адміністрації Василь Гоцуляк привітав  присутніх із святом та зазначив, що усиновлення – це особливе батьківство, благородний і непростий шлях до щасливої родини.

«День усиновлення – це  свято для  дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків. Це свято  сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», – підкреслив керівник виконавчої влади району.

Посадовець висловив подяку опікунам, піклувальникам та усиновителям району за виховання дітей, котрі з тих чи інших причин залишилися без батьків, побажав міцного здоров’я, щастя, благополуччя, взаємної любові та розуміння.

На завершення заходу в.о. голови районної державної адміністрації Василь Гоцуляк вручив присутнім спільні почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради, а також подарунки.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.