Menu
На Підгір’ї привітали із професійними святами працівників лісу та рятівників

На Підгір’ї привітали із професійними святами працівників лісу та рятівників

By In Новини On 13.09.2018


13 вересня голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення в районі Дня працівника лісу та Дня працівників цивільного захисту України, що відбулися в центрі естетичного виховання «Юність Підгір’я».

Очільник виконавчої влади району привітав присутніх із професійними святами, зазначивши, що лісові господарства, які діють на території району та служба цивільного захисту – це структури, що тісно пов’язані між собою, адже там де є ліс, є небезпека надзвичайних ситуацій.

За словами голови райдержадміністрації Ярослава Бартоша, лісова галузь для району є основною, адже саме тут працюють сотні підприємств і підприємців, це є основний показник товарної продукції, від розвитку галузі залежить добробут наших громад.

«У нас в районі добрі ґазди, у нас є мудрі керівники, які знають і розуміють що таке ліс. І ми з вами всі маємо пам’ятати, що ліс – це є дар Божий та неймовірна відповідальність. Лісом будуть користуватися наші внуки і правнуки, так як ми маємо сьогодні можливість скористатися тим, що заклали наші діди та прадіди. Тому лісівники повинні проводити лісовідновлення в таких об’ємах, які дадуть нам перспективу в майбутньому», – зазначив Ярослав Бартош.

Керівник району також особливо відзначив діяльність Сторожинецького лісового коледжу, зі стін якого, за його словами, виходять справжні фахівці лісової галузі.

Зокрема посадовець звернувся до працівників Сторожинецького районного відділу ДСНС України у Чернівецькій області, зазначивши, що вони виконують надзвичайно відповідальну місію, захищаючи людське життя та майно від лиха.

Завершуючи виступ, голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош побажав усім злагоди, добра, віри у добрі справи та професійного росту.

У рамках святкування спільними почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, Сторожинецької  міської ради, Чернівецької обласної організації профспілки працівників лісового господарства України, Чернівецької обласної організації профспілки працівників АПК, державного  підприємства «Сторожинецьке лісове господарство» нагородили кращих лісівників та рятівників Підгір’я.

З нагоди свята присутніх привітали учасники творчої самодіяльності.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.