Menu
На Підгір’ї в День Святого Миколая-Чудотворця відбулося відкриття головної ялинки

На Підгір’ї в День Святого Миколая-Чудотворця відбулося відкриття головної ялинки

By In Новини On 20.12.2018


19 грудня на центральному майдані міста Сторожинець відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки, на яке завітав Святий Миколай, Дід Мороз та Снігуронька. У дійстві взяло участь близько 300 дітей міста.

Захід відвідали керівник апарату районної державної адміністрації Сергій Гринчук, перший заступник Сторожинецького міського голови Петро Брижак.

Керівник апарату районної державної адміністрації Сергій Гринчук привітав присутніх від імені голови районної державної адміністрації Ярослава Бартоша та від себе особисто з Днем Святого Миколая-Чудотворця.

«Свято Святого Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших свят. З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому. –  Бажаю дорогі дітки, щоб ваші мрії дитинства, ваші надії завжди збувалися. А ви, в свою чергу будьте чемними, гарно навчайтеся. Тоді вас у житті будуть супроводжувати тільки хороші, щирі подарунки», – зазначив Сергій Гринчук.

Окрім того, посадовець привітав громаду з історичною подією – створенням української Автокефальної Помісної Православної Церкви та обранням митрополита Київського і всієї України, предстоятеля Православної церкви України Епіфанія.

Відтак керівник апарату районної державної адміністрації Сергій Гринчук привітав всіх дорослих і дітей з наступаючим Новим 2019 роком та Різдвом Христовим, побажав добра, миру злагоди, благополуччя, Божого благословення на всі справи. Щоб добрий Святий Миколай приніс щастя у сім’ї й благополуччя рідній Україні.

Під час заходу діти брати участь у  конкурсах пісень, іграх, хороводах.

Святий Миколай, Дід Мороз та Снігуронька обдаровували дітей солодкими подарунками.

Окрім того, діти безкоштовно каталися на святковій кареті.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.