Menu
На Підгір’ї відбулося районне фольклорне свято «Від Різдва до Водохреща»

На Підгір’ї відбулося районне фольклорне свято «Від Різдва до Водохреща»

By In Новини On 21.01.2019


20 січня на Центральному майдані міста Сторожинець відбулося районне  фольклорне свято «Від Різдва до Водохреща».

У заході взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Діана Ковальчук, заступник голови районної ради Володимир Філіпович, перший заступник Сторожинецького міського голови Петро Брижак, громада району.

Під час заходу виступила перший заступник голови районної державної адміністрації Діана Ковальчук.

«Шановна громадо,  вітаю вас від імені голови районної державної адміністрації Ярослава Бартоша та від себе особисто з Хрещенням Господнім, з святом пророка Івана. Бажаю всім миру, злагоди, достатку у родинах. Щоб все добро та радість, які ми отримали в ці гарні свята залишалися з нами назавжди. Щоб ми могли святкувати, підтримувати нашу культуру, відроджувати традиції і передавати гарні надбання нашим майбутнім нащадкам. Впевнена що сьогоднішнє святкове дійство додасть нам гарного настрою, бадьорості, мужності і витримки. Зі святом вас», – наголосила Діана Ковальчук.

На фольклорному святі для присутніх прозвучали колядки, маланки та різдвяні пісні у виконанні маланкових гуртів та фольклорних колективів населених пунктів Сторожинецького району.

Зокрема під час святкового дійства виступили ансамбль пісні і танцю  «Берегиня»  Сторожинецької об’єднаної територіальної громади, маланковий гурт села Спаська Михальчанської сільської ради, дитячий фольклорний колектив будинку культури села Кам’яна, дитячий фольклорний колектив «Берегиня» села Глибочок Кам’янської сільської ради, фольклорний колектив «Традиції» та зразковий аматорський театр фольклору «Ізвораш» будинку культури Ропчанської сільської ради, фольклорний ансамбль «Юність» Сторожинецького лісового коледжу.

Окрім того, виступили маланковий гурт і фольклорний гурт Старобросковецької сільської ради, маланковий гурт села Верхні Петрівці, колядниця з села Їжівці Чудейської об’єднаної територіальної громади, фольклорний колектив сіл Ясено та Костинці Сторожинецької ОТГ, фольклорний колектив сіл Комарівці та Стара Жадова Сторожинецької об’єднаної територіальної громади.

Відтак учасникам районного  фольклорного свята «Від Різдва до Водохреща» вручено Подяки районної державної адміністрації та районної ради, Сторожинецької міської ради та солодкі подарунки.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.