Menu
На Підгір’ї відбулися урочисті збори з нагоди 101-ї річниці Буковинського віча та Дня працівника соціальної сфери

На Підгір’ї відбулися урочисті збори з нагоди 101-ї річниці Буковинського віча та Дня працівника соціальної сфери

By In Новини On 01.11.2019


Сьогодні, 1 листопада, керівник апарату районної державної адміністрації Сергій Гринчук взяв участь в урочистих зборах з нагоди відзначення 101-ї річниці Буковинського народного віча та Дня працівника соціальної сфери, що відбулися в приміщенні Центру естетичного виховання «Юність Підгір’я».

Під час заходу хвилиною мовчання вшановано пам’ять воїнів, які загинули захищаючи територіальну цілісність держави на сході України, здійснено покладання квітів до пам’ятного знаку «Борцям за волю України», Алеї Небесної Сотні та  Героїв Підгір’я, пам’ятника загиблим учасникам АТО, пам’ятника Ю. Федьковича міста Сторожинець.

Звертаючись до присутніх, керівник виконавчої гілки влади району Сергій Гринчук привітав краян із річницею Буковинських народних зборів.

«101 рік тому на центральній площі Чернівців буковинці різних націй і народностей, конфесій та політичних поглядів висловилися на користь соборної України», – зазначив посадовець.

За його словами, чим більше віддаляє нас час від цієї дати, тим виразніше виявляється її історичне значення.

«Десятиліття продемонстрували, наскільки наші прадіди у своєму рішенні були мудрими. Нехай не одразу, але їх волевиявлення стало предтечею Акту проголошення Незалежності України у 1991 році. – Нині, в час російської агресії на сході нашої держави, ми маємо, вкотре озираючись на минуле, ствердно для себе зрозуміти, Україна – єдина, неподільна, соборна держава, в якій її громадяни хочуть жити в мирі та повній взаємній злагоді, як того нам заповіли 101 рік тому учасники велелюдного народного парламенту – Буковинського віча», – наголосив керівник держслужби райдержадміністрації Сергій Грнчук.

Водночас посадовець привітав з професійним святом працівників соціальної сфери.

«Як представники держави, ви здійснюєте опіку над найбільш вразливими, незахищеними верствами населення з числа пенсіонерів, одиноких літніх людей, інвалідів, громадян, які потребують роботи, з числа дітей-сиріт та дітей з неблагополучних родин. – Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. За це вам шана і повага в народі», – підкреслив Сергій Гринчук.

Очільник держслужби райдержадміністрації побажав витримки та професіоналізму для подолання труднощів у справі поліпшення добробуту населення району, соціального захисту тих, хто його потребує.

З нагоди свят керівник апарату райдержадміністрації Сергій Гринчук спільно із заступником голови районної ради Володимиром Філіповичом вручили спільні почесні грамоти Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради представникам місцевого самоврядування та працівникам соціального захисту району.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.