Menu
На Підгір’ї відзначили День Гідності та Свободи

На Підгір’ї відзначили День Гідності та Свободи

By In Новини On 21.11.2019


Сьогодні, 21 листопада, біля Алеї Небесної сотні та  Героїв Підгір’я міста Сторожинець відбулася урочистість з нагоди відзначення в районі Дня Гідності та Свободи, на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції (2004 року) і Революції Гідності (2013 року).

У заході взяли участь керівник апарату районної державної адміністрації Сергій Гринчук, заступник голови районної ради Володимир Філіпович, секретар Сторожинецької міської ради Ігор Матейчук, перший заступник Сторожинецького міського голови Петро Брижак, працівники районної державної адміністрації та районної ради, представники органів місцевого самоврядування, установ, підприємств, організацій, учні шкіл та громада.

Як зазначив у своєму виступі керівник апарату Сторожинецької районної державної адміністрації Сергій Гринчук, День Гідності і Свободи – це вшанування подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

««Євромайдан» 2013 року об’єднав весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності нашої держави, її розвитку в європейському співтоваристві, захисту демократичних цінностей, боротьбі за людську та національну гідність громадян України. Сотня активістів Майдану пожертвували найціннішим, що у них було. Вони віддали свої життя за своїх рідних та за кожного з нас. Вони стояли до кінця, не злякавшись погроз і пострілів», – наголосив керівник апарату райдержадміністрації.

«Сьогодні боротьба за незалежність України, її суверенітет, кордони продовжується, і від зовнішньої агресії нас захищають такі ж патріоти й щирі люди, які були на Майданах міст та містечок нашої країни. За цю боротьбу заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі, серед яких є наші земляки… Це люди, подвиг яких ми будемо пам’ятати вічно, вони – Герої нашого часу», – підкреслив керівник державної служби районної державної адміністрації Сергій Гринчук.

Посадовець висловив велику вдячність тим, хто у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постав на захист демократичних цінностей, національних інтересів України та її європейського вибору; бійцям, які під час проведення антитерористичної операції продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу; всім, хто долучився до волонтерської діяльності.

Окрім того, керівник апарату районної державної адміністрації Сергій Гринчук привітав громаду з релігійним святом Собору Архістратига Михаїла та інших небесних сил безплотних. Побажав добра, злагоди і непохитної віри, у те, що українці зуміють зробити все, як єдиний великий народ, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всіх громадян, в ім’я щасливого майбутнього нашого підростаючого покоління.

Під час урочистості хвилиною мовчання вшановано пам’ять героїчно полеглих на столичному Майдані Незалежності та Героїв, що віддали своє життя за Україну.

Окрім того,  здійснено покладання квітів та лампадок до Алеї Небесної Сотні та Героїв Підгір’я.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.