Menu
НА ПОНАД 1,5 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ ОШТРАФОВАНІ ПОРУШНИКИ ПРАВИЛ ТОРГІВЛІ ПІДАКЦИЗНИМИ ТОВАРАМИ

НА ПОНАД 1,5 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ ОШТРАФОВАНІ ПОРУШНИКИ ПРАВИЛ ТОРГІВЛІ ПІДАКЦИЗНИМИ ТОВАРАМИ

By In Новини On 26.07.2018


Про це повідомляють у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області. Так, в  рамках виконання заходів щодо зменшення тіньового обігу підакцизних товарів, працівниками управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Чернівецькій області проведено 96 фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв, тютюнових виробів та інших підакцизних товарів.

Найбільш типовими порушеннями, які були встановлені під час контрольно – перевірочних заходів були: роздрібна торгівля алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних та роздрібних цін – 40 випадків; роздрібна торгівля алкогольними напоями без наявності відповідних ліцензій та за цінами, вищими за встановлені максимальні роздрібні ціни – 28 випадків.

За продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-річного віку ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами було анульовано 12 ліцензій.

За результатами проведених перевірок та інших заходів застосовано фінансових і штрафних санкцій на загальну суму 1,5 млн. грн.

Нагадаємо, для реалізації у роздріб алкоголю і тютюну підприємцю необхідно мати відповідні ліцензії, які видає фіскальна служба. Вартість дозволу на продаж алкогольних напоїв становить 8 тисяч гривень на рік на кожний електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі, а на території сіл і селищ – 500 гривень. Плата за ліцензію на торгівлю тютюновими виробами складає 2 тисячі гривень, на території сіл і селищ – 250 гривень на кожне місце торгівлі.

Зокрема у першому півріччі 2018 року надійшло 6,2 млн. грн. плати за ліцензію на право роздрібної торгівлі підакцизними товарами, що склало 108,6 відс. виконання доведеного індикативного показника.

 

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.