Menu
На районному дитячому фестивалі «Буковинські намистинки» дошкільнята Сторожинеччини продемонстрували свої таланти

На районному дитячому фестивалі «Буковинські намистинки» дошкільнята Сторожинеччини продемонстрували свої таланти

By In Новини On 16.05.2018


15 травня, у Центрі естетичного виховання «Юність Підгір’я», відбувся районний дитячий фестиваль «Буковинські намистинки», за участю дошкільних навчальних закладів та дошкільних груп навчально-виховних комплексів Сторожинецького району.

У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош, голова районної ради Іван Лосік, представники методичного кабінету управління освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, завідуючі, вихователі, музичні керівники та вихованці садків та навчально-виховних комплексів, батьки.

Під час заходу виступив голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош, який привітав учасників та гостей фестивалю «Буковинські намистинки».

Як зазначив очільник виконавчої влади Підгір’я, діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. За його словами, саме від дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

«Саме тому одним із пріоритетних завдань місцевих органів влади є –забезпечення умов для належного розвитку, задоволення iнтелектуальних, духовних i фiзичних потреб підростаючого поколiння, його надiйної соцiальної i правової захищеності», – підкреслив  Ярослав Бартош

«Сьогодні хочу висловити особливу подяку батькам, вихователям, за постiйну увагу i підтримку малюків,  які вже готові до шкільного життя», – наголосив посадовець.

Учасниками фестивалю було 103 дитини віком від трьох до шести років, які є вихованцями семи закладів дошкільної освіти та двох  НВК.

Малюки демонстрували свої таланти у декількох номінаціях, серед яких хореографія, вокал, читання поетичних творів, оригінальний жанр.

За підсумками заходу кращим дошкільним установам вручено грамоти та подарунки.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.