Menu
На Сторожинеччині для дітей з інвалідністю провели свято до Міжнародного дня захисту дітей – Бал в Королівстві квітів

На Сторожинеччині для дітей з інвалідністю провели свято до Міжнародного дня захисту дітей – Бал в Королівстві квітів

By In Новини On 11.06.2018


10 червня у селі Їжівці на Сторожинеччині громадська організація «Батьків дітей з інвалідністю «Богдан» провела свято до Міжнародного дня захисту дітей – Бал в Королівстві квітів.

Для особливих дітей підготували змістовну програму, зокрема, дефіле у святковому вбранні, розваги з аніматорами, безпрограшну лотерею, святкову фотосесію, святковий стіл, подарунки тощо.

Участь у заході взяли Генеральний Консул Румунії в м. Чернівці Елеонора Молдован, заступник директора Департаменту – начальник управління соціального обслуговування, соціальних послуг, інтеграції інвалідів та соціальної підтримки населення Департаменту Наталія Пасічник, начальник управління праці і соціального захисту населення Сторожинецької районної державної адміністрації Оксана Гульпе, заступник голови Сторожинецької районної ради Володимир Філіпович, керівники та представники обєднаних територіальних громад району тощо.

 

Із міжнародним днем захисту дітей присутніх дітей та їхніх батьків привітала Елеонора Молдован. Генеральний консул Румунії у Чернівцях висловила подяку керівнику громадської організації «Батьків дітей з інвалідністю «Богдан» Галині Токар за особливу й важливу суспільну діяльність, опіку над особливою категорією дітей району та побажала присутнім миру і злагоди.

Із вітальним словом звернулася Наталія Пасічник, яка пообіцяла усіляку підтримку організації та її ініціатив з боку Департаменту соціального захисту населення. За її словами, діти з інвалідністю потребують особливої турботи і уваги. Відтак діяльність організації, що має на меті адаптацію дітей у суспільстві та підтримку їхніх сімей, виконує важливу соціальну функцію.   

Своєю чергою Оксана Гульпе подякувала керівнику ГО «Батьків дітей з інвалідністю «Богдан» Галині Токар за багаторічну сумлінну працю на благо особливих дітей та підтримку їхніх батьків. Також посадовець привітала Галину Токар із нещодавнім присвоєнням народного звання «Берегиня України» та отриманням відповідного ордену.

З нагоди свята Оксана Гульпе спільно із Володимиром Філіповичем вручили спільні подяки райдержадміністрації та районної ради постійним благодійникам організації та активним її членам.

Своєю чергою Галина Токар висловила подяку владним структурам, спонсорам та благодійникам за підтримку в організації свята. Зокрема, висловлено подяку володарці титулу “Успішна пані Підгір’я – 2013 ” Маргариті Козак, директору Чудейської школи мистецтв Дані Когут та ін.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.