Menu
На Сторожинеччині підвели підсумки роботи служб цивільного захисту у 2015 році

На Сторожинеччині підвели підсумки роботи служб цивільного захисту у 2015 році

By In Новини On 24.02.2016


DSC_886524 лютого в актовій залі Сторожинецької районної державної адміністрації за головування керівника Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослава Бартоша проведено нараду з питань підведення підсумків роботи у сфері цивільного захисту населення в Сторожинецькому районі.

Участь у нараді взяли начальник управління цивільного захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації Олексій Гайдай, заступник начальника Управління з державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Управління ДСНС України у Чернівецькій області Ігор Динис, а також керівники підприємств, голови місцевих рад та працівники пожежно-рятувальних команд Сторожинеччини.

DSC_8814

Розпочинаючи нараду, Ярослав Бартош інформував присутніх про те, що відповідно до вимог уряду, на Сторожинеччині триває робота з приведення до ладу протирадіаційних укриттів та інших об’єктів цивільного захисту.

«Війна на сході вимагає від нас нових підходів і нової філософії захисту населення від небезпек, – зазначив Ярослав Бартош. – Відтак до усіх відповідальних осіб та служб доведено чіткі завдання щодо приведення об’єктів цивільної оборони у належний стан».

Окрім того, за словами голови райдержадміністрації, владою району проведена потужна робота у напрямку поповнення автопарку пожежників. Зокрема, йдеться про подаровані Сторожинеччині польським партнерським містом Жгувом 2 пожежних автівок.

DSC_8870

Водночас Ярослав Бартош інформував про те, що нині на завершальному етапі перебувають переговори з польською стороною – а саме іншим партнерським містом Андрихув – щодо передачі Сторожинеччині ще 2 пожежних автівок.

«Таким чином ми завершимо укомплектацію транспортом нашої районної пожежної частини і можемо у подальшому вести переговори щодо отримання автівок для місцевих пожежних команд у селах», – підкреслив Ярослав Бартош.

Водночас керівник виконавчої влади району висловив сподівання на отримання пожежних авто і від інших країн Європи.

Під час наради заслухано звіт голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Діани Ковальчук про проведену роботу протягом 2015 року та план роботи на 2016 рік.

DSC_8818

Начальник Сторожинецького районного сектору управління ДСНС у Чернівецькій області Андрій Сеник інформував про службу цивільного захисту Сторожинецького району за 2015 рік та перспективи на 2016 рік.

Також йшлося про роботу з цивільного захисту управління освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, про проведену роботу автотранспортною службою цивільного захисту району за 2015 рік та звіт про підсумки проведеної роботи службою торгівлі і харчування цивільного захисту населення Сторожинецького району.

DSC_8826

За підсумками наради виступив Олексій Гайдай, який висловив подяку службам цивільного захисту населення району за плідну роботу протягом 2015 року. Зокрема, посадовець вручив почесну грамоту Чернівецької облдержадміністрації голові комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, першому заступнику голови райдержадміністрації Діані Ковальчук.

DSC_8830

Водночас начальник управління цивільного захисту населення Чернівецької ОДА окреслив низку завдань на 2016 рік, зокрема йшлося про недопущення загибелі людей, запобігання лісових пожеж, необхідність підтримки місцевих пожежних команд, завершення приведення до ладу захисних споруд та відновлення системи оповіщення населення у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

Під час наради спільними почесними грамотами Сторожинецької райдержадміністрації та районної ради за плідну, багаторічну, сумлінну працю та за підсумками роботи служб цивільного захисту у 2015 році нагороджено працівників пожежної охорони району.

DSC_8841DSC_8849

Також пожежників нагороджено грамотами Управління ДСНС України у Чернівецькій області.

DSC_8856

DSC_8860


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.